Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dollcel

@Sotraz: Ból dupy bo oni nawet muszą latać z ozorem za babą a ja mam sex z modelkami na zawołanie.


Dokładnie. Szanuję to co robisz, bo dla wielu samotnych facetów taka lalka może być odpowiedzią na ich problemy. Ci co szkalują seks lalki, mają gdzieś ludzi, którzy mogą popełnić samobójstwo, bo inaczej nie potrafią sobie poradzić. Moralność jest dla nich ważniejsza od ludzkiego życia.
Ma twarz dziecka

@1Speedman: Ma twarz nastolatki po odbytej przynajmniej połowie okresu dojrzewania płciowego.
Widziałem przynajmniej dwie pełnoletnie kobiety o podobnej urodzie, z tym że cycki miały chyba mniejsze.

Ci co szkalują seks lalki, mają gdzieś ludzi, którzy mogą popełnić samobójstwo, bo inaczej nie potrafią sobie poradzić.

@wojtek-m: Ja np. je szkaluje, bo mam wrażenie że coś takiego może go wręcz wpędzić ostatecznie w to samobójstwo. Na opak.
@MILIARDER_007:

gdzieś musi być granica


Tylko ja piszę o podnieceniu seksualnym, a nie ruchaniu. Dane jasno pokazują, że mężczyzn podniecają 14-stki - i nie mówię tu o pedofilach, tylko statystycznym mężczyźnie. To, że ich nie można ruchać, to oddzielna kwestia