Wpis z mikrobloga

Dzikie karty na GP 2024 przyznane. Jak oceniacie przyszłoroczny cykl? Przewietrzenie szatni na plus czy minus?

Utrzymanie z cyklu: Bartosz Zmarzlik, Fredrik Lindgren, Martin Vaculik, Jack Holder, Leon Madsen, Robert Lambert.
SEC: Mikkel Michelsen
GP Challenge: Jason Doyle, Jan Kvech, Szymon Woźniak
Dzikie karty: Tai Woffinden, Daniel Bewley, Andrzej Lebiedevs, Kai Huckenbeck, Dominik Kubera.

#zuzel
Nokimochishii - Dzikie karty na GP 2024 przyznane. Jak oceniacie przyszłoroczny cykl?...

źródło: F7g_r3rW8AA4EgF

Pobierz
  • 5
@Nokimochishii, pewnie jestem w mniejszości, ale bardzo cieszy mnie ostateczny skład. Poziom raczej za bardzo nie ucierpi, a dostaniemy powiew świeżości + szersze otworzenie się światowego żużla na kolejne nacje.

Szkoda tylko, że Berge i Becker tak daleko w kolejce, ale jednak Fricke i Janowski trochę zasłużyli, żeby być na liście wyżej. Trochę zaskoczyło mnie też R3 dla Nilssona, ale pewnie chodziło o miejsce dla reprezentanta Szwecji
@Nokimochishii: będzie walka o 2 i 3 miejsce, Bartuś jak zawsze wygra. Dla mnie nudny cykl bez żadnych emocji, ze słabym widowiskiem w większości torów. Jedyny plus to odświeżenie stawki, ale Huckenbeck czy Lebiedevs dostali z dupy nominacje ze względu na kraj. Już bym widział bardziej Thomsena, Beckera czy Rasmusa Jensena. Z Łagutą i Emilem byłyby większe emocje, ale trwa kontynuacja cyrku, w ekstralidze jest "Polakiem", w gp już nie xd
brakuje mi Janowskiego, ale za to bardzo cieszy obecność Andrzeja. Jako rezerwowy w tym roku załapał się do generalki i jeździł dobre występy. W zasadzie każdy się z niego śmiał jak mówił głośno o swoich ambicjach, że chce jeździć w extralidze, że chce sie rozwijać. A póki co wychodzi na to, że nie tylko gada ale i robi. Ja jestem jego fanem personalnym od 2021 roku i nie ważne w jakim klubie