Wpis z mikrobloga

Widzę na ulicach jak dziewczyny sobie chodzą z typami kilka poziomów wyżej od niej rozumiesz o co chodzi?


@Nemesiss: Ja mieszkam w miescie wojewodzkim i cos takiego to jest 1 para na 10. A 3 na 10 to laska z brzydszym od siebie chlopem. Nie wiem jak jest na wioskach skad powyjezdzaly kobiety zapewne znacznie gorzej i Ty opisujesz wlasnie takie miejsca ale cos takiego nie wystepuje w zasadzie w ogole
@pieczony_szczur_z_ogniska

Ale nie mozemy

Statystyka dawanych ocen na skali atrakcyjnosci wyglada nastepujaco:

- badana grupa mezczyzn zapytana o ocene grupy kobiet stanowiacych wiarygodna reprezentację spoleczenstwa daje odpowiedzi skutkujace rozkladem normalnym

- natomiast badane kobiety daja odpowiedzi przypominajace funkcje 1/x

Poped i wymagania mezczyzn nie sa duze, samemu czesto sie mowi, ze wystarczy niegruba

Natomiast natura dyktuje kobiecie hipergamie
Ale nie mozemy


@ren-downhill: Jak to nie mozesz? Majac do wyboru zainteresowana Toba laske 3/10, laske 5/10 i laske 7/10 nie wybierzesz najatrakcyjniejszej tylko "dasz szanse" 3/10 z krzywimi zoltymi zebami, cofnieta szczeka, rzadkimi wlosami i beznadziejny stylem ubierania sie?

Trzeba miec cos z glowa nie tak (glownie kompleksy) zeby tak robic. Jedyne wytlumaczenie.
@ren-downhill: 9/10 takich przypadkow jak Twoj jest wtedy kiedy zamiast do kogos w swojej lidze podbija sie do kogos znacznie atrakcyjniejszego i stad te niepowodzenia. Albo zawyzasz sobie ocene myslac ze jestes atrakcyjniejszy niz jestes albo zanizasz ocene kobietom.

Sprobuj kiedys do celow testowych podbijac do dziewczyn brzydszych od siebie i patrzec jak one na CIebie reaguja, czy sa zaangazowane, czy im zalezy.

A w sumie to najwazniejsze na kobiec. Najwiekszy
@pieczony_szczur_z_ogniska

Juz wchodzilem kiedys z toba w dyskusje na ten temat

Oznajmilem ci wowczas, ze mialem kontakt blizszy niz jedno spotkanie z dwoma, czy tez trzema

Pamietne to: jedna ulana z krzywa twarza, druga niziolkowata 2x lat z twarza wygladajaca na 40

Zadna z nich nie byla zainteresowana, krecily nosem

Obie powiedzialy, ze umowily sie ze mna na kawe i jedzenie wylacznie dlatego, ze jestem wysoki.

Dzieki stalkowaniu na socialach jestem w
@pieczony_szczur_z_ogniska

Bylo wielokrotnie, sam tez juz probowalem

Efekt? Zero zainteresowania od kobiet, juz ci pisalem, ze zagaduje i nic.

To tez nie jest takie latwe, najlepiej jest poznawac kobiety naturalnie: w szkole, pracy, wspolnocie

Ja, ani wiekszosc uzytkownikow tagu nie mamy takich mozliwosci, ze wzgledu na wiekszosci meskie w pracy, ukonczenie szkoly, badz kierunek zwyczajowo meski

Kursy tanca, szkoly sztuk walki, kolka sportowe sa, nie probowalem ale z doswiadczen kolegow z tagu
@pieczony_szczur_z_ogniska

Juz ci napisalem, ze najwyzsza moja rola w relacji z kobieta to tampon emocjonalny.

Zadna, w sensie wiele bylo mnie ciekawych dopoki geby nie zobaczylo, najwieksze sukcesy online.

W kontekscie tych relacji, gdzie bylem tamponem emocjonalnym:

- dziewczyna opowiadala o swoim dniu i gownozmartwieniach
- dziewczyna nie wyrazala zadnego zainteresowania mna
- dziewczyna odrzucala kazda propozycje spotkania
- dziewczyna na flirt w najlepszym wypadku milczala, czesto kazala zaprzestac, a czasami wyrazala