Wpis z mikrobloga

Cześć mirki.
Potrzebuję waszej pomocy,ale do sedna.

Posiadam telefon VIVO y33s. W którym uszkodziłem ekran,nie działa również dotyk.
Chcę z telefonu odzyskać dane, gdyż posiadam tam dużo starych zdjęć.

Próbowałem już:
-Podłączenia myszki poprzez otg - nie działa, trzeba je włączyćbw opcjach (otg) już po odblokowaniu telefonu.
-Podłączenia telefonu do TV przez USB C - HDMI. Niestety nie działa, telefon tego nie obsługuje.
- Programem "Android Data Recovery" - Przy rozbitym ekranie obsługuje tylko Samsungi.

Macie jakieś pomysły co mógłbym więcej zrobić?
Może są jakieś inne programy których mógłbym użyć?

Zależy mi naprawdę na tych zdjęciach, jest tam masa nostalgii z ostatnich 15 lat, naprawdę chciałbym je odzyskać. ????

Pozdrawiam was i życzę udanego wieczoru.

#android #androiddev #pomocy #telefony #smartfon #informatyka #odzyskiwaniedanych
Shogun667 - Cześć mirki. 
Potrzebuję waszej pomocy,ale do sedna.

 Posiadam telefon V...

źródło: IMG_20231002_212441

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@Shogun667 Może masz synchronizację z chmurą google włączoną i tam są wszystkie fotki? Sprawdź na komputerze logując się na to samo konto co w telefonie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztywnesutkiszatana: Właśnie orientowałem się jeśli chodzi o wymianę ekranu.
Jestem gotów go wymienić, tylko myślałem że razem z wymianą ekranu przywracają dane fabryczne, muszę podpytać jak to dokładnie wygląda.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: Niestety nie mam synchronizacji.
Jak na ironię,zgrałem dzień wcześniej wszystkie zdjęcia z chmury Microsoftu z czasów gdy miałem starą lumie,by zgrać je na komputer -.-.
  • Odpowiedz
@Shogun667 masz jeszcze dwie opcje. Sterowanie asystentem i talk back. Na YT są tutoriale. Tymi metodami trzeba dożyć do zainstalowania i uruchomienia apki strimującej ekran lub włączenia ADB i dalej scrcpy.

Robiłem to kiedyś zupełnie na ślepo, bo po zalaniu amoled umiera piksel po pikselu, aż pochłonie cały ekran. Przynajmniej nauczyłem się talkbacka.
  • Odpowiedz