Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: Jak wiele razy pisałem obecnie kobiety nie muszą być w związku żeby korzystać z większości korzyści jakie związki dają. Po co być w związku i ograniczać się do randkowania z 1 gościem skoro mozna mieć 1 od zabierania do restauracji, 2 od innych rozrywek a 3 do ruchania? Obecnie kobiety nawet jak są "singielkami" to aktywnie się z kimś spotykają.
Czemu uważasz się za przegrywa?


@Kodzirasek: mój nick jest pół żartem, pół serio. Uważam się za przegrywa z wyboru, bo mój obecny stan kawalerski wynika głównie z moich działań, a w zasadzie ich zaniechań. Lubię neetować i siedzieć w piwnicy. Gdybym miał nieograniczone źródło pasywnego dochodu, to bym pewnie do dzisiaj neetował, zamiast pracować w kołchozie
ja jestem niebieskim, który ma ułożone życie jako kawaler i na co mi różowa? A też miałbym tysiące chętnych, bo mam swoją chatę i coś tam zarabiam, nie mam uzależnień, dzieci z poprzednich związków itd., więc idealny byłby ze mnie betabankomat. Ale taniej mnie by wyszła diva niż p0lka w dzisiejszych czasach


@przegryw_z_piwnicy: na to, że:
1. nie masz bliskości drugiej osoby, nie uprawiasz regularnie seksu (dziwki i fwb się nie
1. nie masz bliskości drugiej osoby, nie uprawiasz regularnie seksu (dziwki i fwb się nie liczą)

2. nigdzie nie podróżujesz (podróżowanie samemu nie ma sensu i jest depresyjne)

3. Wracasz do pustego mieszkania po robocie

4. nie masz z kim porozmawiać mieszkając samemu


@technojezus:

1. Mam bliskie osoby. Utożsamiasz bliskość z segzem, ja jako typowy niebieski rozgraniczam te kwestie
2. Dla Ciebie nie ma sensu takie podróżowanie. Po pierwsze nie każdy
Mam taką koleżankę, ciągle się z kimś spotyka, ale związek czy zabrać kogoś na wesele to nie. Druga milf dobry 40 letni i też związku nie chce tylko fwb. znajomy co jakiś czas ją obraca Co kto lubi


@technojezus: Co kto lubi, pewnie. Mi chodziło o zwrócenie, że jest róznica pomiędzy facetem singlem a kobietą singielką. Single, którch kojarze to najczęściej goście umawiający 1 randkę miesięcznie po której laska ghostuje albo