Wpis z mikrobloga

Comiesięczna #promocja -8% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witajcie ponownie Mireczki i Mirabelki!

Jak co miesiąc mamy dla was #promocje na #cateringdietetyczny NTFY.

Wystarczy, że przy finalizowaniu zamówienia na stronie https://ntfy.pl/konfigurator wpiszecie kod WYKOP8 (wykop8, Wykop8), a cena Waszej diety spadnie o 8%. Kod promocyjny działać będzie do końca października ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WAŻNE: Nasz kod promocyjny łączy się z programem lojalnościowym NTFY.

A jeśli macie pytania dotyczące naszych diet, składników, kodu promocyjnego, zamówienia czy innych związanych z NTFY kwestii, piszcie w komentarzach do wpisu lub w wiadomościach prywatnych.

Wszystkiego dobrego Mireczki i Mirabelki i do usłyszenia wkrótce!

#dieta #cateringdietetyczny #dietapudelkowa #odchudzanie #ntfy #promocje
NiceToFit_You - Comiesięczna #promocja -8% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡°...

źródło: scr1

Pobierz
  • 11
@Benzen trochę źle to ująłem i rzeczywiście mogłem wprowadzić Cię w błąd. Generalnie makrosy masz podane dla każdego oferowanego przez nas posiłku, niezależnie od wybranej oferty. Makro sprawdzisz zarówno z poziomu apki, jak i z poziomu WWW - wystarczy wybrać interesujący cię posiłek i kliknąć zakładkę "wartość odżywcza" (tak jak na screnie).
NiceToFit_You - @Benzen trochę źle to ująłem i rzeczywiście mogłem wprowadzić Cię w b...

źródło: scr

Pobierz
@Nice_To_Fit_You: Ok, czyli rozumiem, że na przykład za 3 dni na śniadanie chcę wybrać posiłek A. W każdej chwili mogę wejść w SELECT, poszukać tam posiłku A (mam pewność że tam będzie, prawda?) i podejrzeć makro?

Co ze zmienną kalorycznością? Na przykład mam dietę 2500 kcal gdzie śniadanie to "około 500 kcal". W SELECT widzę tylko tajemnicze "porcja M" i 350 kcal. Będę musiał sobie sam przeliczyć makro na inną kaloryczność?
@Benzen

Ok, czyli rozumiem, że na przykład za 3 dni na śniadanie chcę wybrać posiłek A. W każdej chwili mogę wejść w SELECT, poszukać tam posiłku A (mam pewność że tam będzie, prawda?) i podejrzeć makro?


Dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co ze zmienną kalorycznością? Na przykład mam dietę 2500 kcal gdzie śniadanie to "około 500 kcal". W SELECT widzę tylko tajemnicze "porcja M" i 350 kcal.
@Nice_To_Fit_You: Zainstalowałem aplikację, sprawdziłem wyrywkowo kilka dni i rzeczywiście menu pokrywa się z tym co jest w SELECT a makro przelicza się automatycznie przy zmianie wielkości porcji (wcześniej chyba wybrałem coś z grab&go i dlatego była tylko jedna wielkość, co mnie zmyliło).
Pewnie się ostatecznie zdecyduję. Niemniej czym prędzej dodajcie wyświetlanie makro przy wyborze posiłków (i najlepiej jeszcze sumaryczne makro ze wszystkich wybranych posiłków na dzień), bo się będzie można zamęczyć