Wpis z mikrobloga

Gdy do władzy dojdzie KO, to nic się nie zmieni, z prostego powodu - PiS rozkręcił tak tą karuzele rozdawnictwa, zlodziejstwa, że Tuskowi będzie żal z tego dalej nie korzystać. Przypomnę, że Donald obiecywał już lata temu, że kto z jego partii zagłosuje za wprowadzeniem nowych podatków, z automatu zostanie wyrzucony, podatki podnieśli, hołota została na stołkach. Teraz dupcy o tym, że zniosą/obniżą podatki, więc nasuwa się jedno.

1. #!$%@? ZROBIĄ

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

Ręka, rękę myje.


#polityka #4konserwy #takaprawda #konfederacja #bekazpisu #bekazpopisu
  • 26
Gdy do władzy dojdzie KO, to nic się nie zmieni


@willyfog: Oświecę cię. dla przytłaczającej większosći ludzi nie tylko w tym kraju "zmienić coś" nie oznacza od razu całkowitej likwidacji redystrybucji, a prawdę mówiąc nie jest to w ogóle coś, o jest brane przez większość pod uwagę. Tzn. dyskusja toczy się nad tym na co mają iść publiczne pieniądze i w jaki sposób, w jakich proporcjach, jaki ma być mechanizm, a
  • 0
@willyfog: to punktowanie widać jak na dłoni, nie muszę sobie go wmawiać. Pisowcy racjonalizują sobie rozkradanie państwa "bo Tusk by tak robił". Oczywiście wmawiali sobie kłamstwo patrząc na niego przez pryzmat siebie. Sam się na to złapałeś. Przykro mi ale nie różnisz się od emerytów którzy przesiąkli propagandą z TVP.
  • 0
@willyfog: i skończyła się merytoryka, została skwaszona mina. Trudno, jak prl upadał to też zostali tacy co szczekali na demokrację xD Przy upadku rządu pis jak widzę też tacy są ;)
  • 0
@aarahon gościu, napisałem bez odbioru, bo z debylami inaczej się nie da. Wychwalani też byli tacy co donosili, a dzisiaj idą ramie w ramię z Tuskiem, wielcy Polacy xd
  • 0
gościu, napisałem bez odbioru, bo z debylami inaczej się nie da


@willyfog: ci do rozumu nie potrafię przemówić bo to jakbym do ściany mówił ale do ciebie potrafię potrafię napisać.

Wychwalani też byli tacy co donosili, a dzisiaj idą ramie w ramię z Tuskiem, wielcy Polacy xd


@willyfog: kto i na kogo donosił a dziś idzie ramię w ramię z Tuskiem? ;)