Wpis z mikrobloga

#kononowicz dobra zacznijmy od pyczastego.
Gość nienawidzi olo i ma do tego prawo.
Może czasami pisze głupoty obraża itp.
Wali mnie to, ale wczoraj król złoty, jego komentarze pod swoim postem pousuwał (pet zgaszony....
Zgaszony? K. J. M sami siebie gasicie w ten sposób. Jesteście w tym momencie gorsi od centrali, kiedyś mi się podobało, teraz dużo osób to samo widzi. Powstawiałem filmy z krytyką mcz, jakieś parodie, komentarze i co? zero cenzury. Rozumiecie zero. Nie mówię o zielonym kleszczu, A tutaj u (dobrej strony) tfu komentarze kasują ( mówię o olo moje komentarze, nie obraźliwe) stronnicze kanały widzą tylko g, po stronie centrali.
Sami jak coś komuś nie pasuje to przekupują się żeby nagadać na drugiego.. Ale centrala tak robi?
To jest jeszcze nic, wczoraj podczas posiadówki przy żuberku wchodzę na lajta wsw, orginalny nick, myślę dobrze się pobawię posłuchamy itd,
moderator że go głowa boli, ja kom a ja że co to jak u baby, na co ten, o ty łochudro bastuj mialem chorobę zaraz bana dostaniesz. Dobra myślę przeproszę gościa no żarty nie wiedziałem luz. Patrzę blokada. Jak się nie wkirwilem wyłączyłem.
Po jednym komentarzu.
Jak do tej pory to tylko u barneja nie dostałem nigdy, a zaznaczam nikogo nie obrażam specjalnie . Szkoda że screena nie mam.
I sami widzicie tutaj akurat żalu do suma mieć nie mogę, ale widziałem co się wcześniej działo i u niego, u barneja to samo, u mexyka to samo, nad resztą się nie rozwodzę.
Co mi imponuje u #!$%@? nie ma cenzury albo znikoma jak ktoś już przesadzi, jakieś dane itd, co jest normalne. Ale na reszcie okołoszkolnej jest dno. I późnej są afery, każdy ma swoją propagandę... Można pisać referat.
Zero dystansu zero samokrytyki.. Dobranoc
patryk-milanoyt - #kononowicz dobra zacznijmy od pyczastego.
Gość nienawidzi olo i ma...
  • 2