Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz w życiu jadłem dzisiaj sushi. Musiałem sobie sam zorganizować obiad, więc pomyślałem, że spróbuję. Nie polecam. Mało, drogo, teraz mi ciężko na żołądku po tej surowej rybie, a na dodatek nie dali mi widelca, ale na szczęście jedzenie (futomaki) za bardzo się nie rozwalało. Jeszcze dostałem jakiś mini miskę w kształcie prostokąta, myślałem, że będzie tam sos, a było puste. Po wszystkim pojechałem do McDonald's na zestaw BigMaca. #przegryw #przegrywpo30tce
  • 13
@Duniksond: @thePodgrzybek tam była taka lada i po lewej stronie ode mnie i faktycznie był sos sojowy. A to dobre by było? W ogóle dostałem jeszcze trzy produkty, które nie były w menu, wygooglowałem sobie, że jedno z nich to było wasabi (za ostre), drugie imbir (takie średnie, nie dojadłem), a trzecie jakieś zielone owoce (smaczne).
@thePodgrzybek wydźwięk mojego wpisu jest negatywny, ale samo sushi w smaku jest przyzwoite, więc pod tym względem jest ok. Drogie to jednak, bo za sześć małych rollek zapłaciłem 27 zł, nie najadłem się tym. A co do lokalu to nie wiem, blisko mnie się kiedyś otworzył.