Wpis z mikrobloga

Trochę #bekazlewactwa i #bekazpodludzi, bo właśnie jestem po przeglądzie "faktów" z TVN, gdzie oczywiście pokazali "złego pis" i dobrą opozycję, a jeszcze szczególnie Trzecią Nogę. A #konfederacja? Oczywiście brak... ale w sumie nie o tym. Pokazali dość gorzki obraz z wyborów na Słowacji, gdzie wygrała Kierunek-Słowacka Socjaldemokracja i że to proruskie, antyunijne i co najgorsze! Pogratulował im sam Viktor Orban! Takie zakończenie "z przytupem", że każdy i roztropny już wie *oczko*, co to znaczy.

Tu na wykopie też przeczytałem kilka komentarzy, że jeszcze jak #pis wygra, to już będzie kaplica...

W jakiej my rzeczywistości żyjemy? To jesteśmy za tą demokracją, czy nie? Przecież jeszcze niedawno każdy z nich płakał nad stanem demokracji i konstytucji, a teraz wielkie zdziwienie, że demokracja się realizuje! Absurd. Paranoja. To czego ONI chcą? Dyktatora, byleby miał na nazwisko Tusk? Hołotnia? Przecież wybory to święto demokracji, niech wygra i pogódźmy się z wyborem większości, bo chyba chcecie demokracji, prawda? Prawda?

#polityka #polska #neuropa #bekazpisu #wybory #konstytucja
Pobierz podatnik_fundator - Trochę #bekazlewactwa i #bekazpodludzi, bo właśnie jestem po prze...
źródło: as
  • 6
No zgadza się wygra PiS to będzie kaplica


@mrKuaku: Serio, tak już wyprali mózgi, że w to wierzysz? Nic nie będzie, za cztery lata nowe wybory i nowa retoryka. Analizy gospodarcze wykazują nieznaczną przewagę pisu, więc raczej kraju nie utopii, a widząc zacięcie tuska do nowego rozdawnictwa, można by pomyśleć, że bardziej u nich to grozi. Politycy sączą jad, to nie jest nowość, ale wierzyć w apokalipsę, to jak wierzyć w
@podatnik_fundator ja wiem ze PO nie zmniejszy rozdawnictwa. Prawdopodobnie ludzie też będą się dorabiać na SSP. Prawdopodobnie TVP odwróci delikatnie propagandę w drugą stronę.

ALE
PO nie będzie konfliktowało nas z UE I sojusznikami
Nie będzie kierunku w stronę autokracji
Jakieś fundemantey demokracji zostaną przywrócone czytaj prokuratura i brak szkalowania sędziów
Nie będzie nakręcania hejtu na LGBT

Generalnie będzie większa stabilność prawa i państwa przez co rynki i inwestorzy zaczną lepiej nas