Wpis z mikrobloga

Dziwnie mi się ogląda ten #marsz, z jednej strony gdyby człowiek miał napisać co myśli o #pis, to by mu konto zbanowali permanentne, z drugiej zaś obecna opozycja mnie brzydzi, nie ma nikogo kto budziłby mój szacunek ( _) jedynka lewicy w moim okręgu to #!$%@? Czarzasty, i głosujcie młodzi albo na jebnięte aktywistki albo na starego odklejonego dziada. Codziennie próbuje się przekonać żeby oddać głos na samorządowców albo trzecią drogę, doszukuje się zalet, i nadal mam wątpliwości. Najlepiej po prostu nie brać udziału w wyborach w których nikt nie reprezentuje twoich poglądów.
A wy niezdecydowani, niereprezentowani, co zrobicie? pójdziecie i oddacie nieważny głos? nie pójdziecie wcale? oddacie na kogokolwiek kto nie jest z opcji rządzącej? #ankieta #wybory

A TY CO ZROBISZ?

  • NIE PÓJDĘ NA WYBORY 13.5% (35)
  • PÓJDĘ, ALE ODDAM GŁOS NIEWAŻNY 8.8% (23)
  • ZROBIĘ NA ZŁOŚĆ WŁADZY I ZAGŁOSUJE NA KOGOKOLWIEK 77.7% (202)

Oddanych głosów: 260

  • 23
  • Odpowiedz
@myk-myk-myk: Trzecia droga imo jedyna opcja na ten moment bo to od nich zależy czy pis zdobędzie władzę czy nie. Jeżeli trzecia droga #!$%@? się o próg to pisowcy będą rządzić kolejne 4 lata
  • Odpowiedz
@myk-myk-myk: O ile starasz się myśleć w miarę obiektywnie to nigdy nie będzie partii która odpowiada 100% twoim poglądom. Jeżeli zgadzasz się z jakimś politykiem dosłownie we wszystkim to bardzo możliwe, że jesteś manipulowany albo to duży zbieg okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze głosuje sie na tych najblizej twoim pogladom i nigdy nie bedzie idealnie.
  • Odpowiedz
  • 11
Najlepiej po prostu nie brać udziału w wyborach w których nikt nie reprezentuje twoich poglądów.


@myk-myk-myk: brak głosu to głos na zwycięzcę. Zagłosuj na tych, do których Ci najbliżej.
  • Odpowiedz
  • 0
@mackbig: i tu jest problem, bo u mnie i "ideologicznie" i gospodarczo totalnie pół na pół, jak jestem za związkami partnerskimi, liberalizacją aborcji, #!$%@? religii ze spraw państwowych, to z innymi postulatami się totalnie nie zgadzam, mam tak samo z prawicą, jak i z lewicą, a dla mnie KO to to samo co lewica, także brzydzą mnie i jedni i drudzy, dlatego zostaje mi opcja samorządowcy albo trzecia droga, i
  • Odpowiedz
@thority: błagam cie jako mieszkaniec matecznik PSL nie głosuj na nich. Ledwo udało się się nam oderwać PSL od koryta i układać sprawy mieście i powiecie beż kumoterstwa i ich ukladow
  • Odpowiedz
@myk-myk-myk: raczej ciężko mieć jeden do jeden poglądy jak jakaś partia. Ja głosuję na człowieka (nauczycielka, najlepsza w moim mieście, bardzo zaangażowana w życie młodych), a do senatu zagłosuje na kogoś z trzeciej drogi bo nie jest ani PiSem ani po
  • Odpowiedz
brak głosu to głos na zwycięzcę.


@Bpnn:
Brak głosu to brak głosu. Matematycznie, logicznie i etycznie.

Zagłosuj na tych, do których Ci najbliżej.

Do żadnych nie jest mi bliżej.
  • Odpowiedz