Wpis z mikrobloga

@CheDar: albo to z Marvinem jak ktoś pisał (w sumie sobie trochę podłożyła kłodę jak wybrała go po pandorze choć jej powiedział żeby go nie wybierała) albo wyrzucenie Sebiny (bo wcześniej jednak skłamała nt tego co mówiła do lucji o wyrzuceniu Alicji, że chciała lucje namówić na parę z Michałem i wyrzucenie alicji)
@Alisonstride: Z jednej strony ma trochę racji bo na początku Łucja źle do tego podeszła mówiąc wszem i wobec jakie to ma plany szukania pary co tylko utrudniało sprawę, ale późniejsze reakcje grupy z Rochem na czele są strasznie nieadekwatne i przesadzone, jakby byli zdziwieni tym że w HP trzeba szukać pary i przypisywali jej własne najczarniejsze scenariusze. To jak obsrana była Prawniczka zaraz po powrocie Łucji pokazuje jak mocno o
@Alisonstride: napisane pokracznie i o mściwości czy taktyce raczej nie było mowy.
Ja odebrałam to tak że Łucja chciała wejść przebojem, była bardzo pewna siebie, czego również trochę trudno się słuchało (wiele gestów odbierała jako kategoryczne zauroczenie sobą, zupełnie jak Ciachbajera)... a później nie zmieniła żadnej taktyki tylko po prostu nie było miejsca by mogła być sobą, bo wszystko co dotyczyło Łucji było złe. Jej gwiazda gasła, co naprawdę przykro się
@perelkaa do Rocha nie pasuje żadne określenie które nie jest przekleństwem XDDD +wiem o co ci chodzi… ale domyślam się też o co chodzi Oliwce, bo ja tak trochę Lucje też odebrałam, ale tak jak mówię reszta tak #!$%@?, że ciężko żeby nie wyszła na prowadzenie XDD
@CheDar: Od samego wejścia.
Widziałem wylatujące z jej oczu błyskawice mściwości, zaciśnięte pięści, usta pełne złości.
Ciskała piorunami na stabilne pary, nie chciała opuścić hotelu, toż to nie do wiary!
XDDD