Wpis z mikrobloga

Akurat w Polsce jako kobieta mam mnóstwo praw, których nie mają mężczyźni. A co słyszymy na marszu? Że jest odwrotnie. ¯\(ツ)/¯ Kobiety to, kobiety tamto, kobiety sramto. W kółko wyimaginowane braki jakichś praw względem mężczyzn. W sumie kobietom się nie dziwię, że chcą głosować na lewicę, bo politycy celowo uderzają w emocjonalne tony i łatwo jest tym sposobem pobudzić nas do działania. Za to beka z każdego faceta, który na serio chce głosować na lewicę.

#marsz #marszmilionaserc #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 71
@MePix: nie zapominaj też o urlopach macierzyńskich , które trwają znacznie dłużej w porównaniu z tacierzyńskim, co jest w sumie zrozumiałe ale jest jeszcze urlop rodzicielski ale z niego zazwyczaj też korzysta matka

poza większymi prawami to kobiety mają jeszcze sporo przywilejów i przywilejowe traktowanie w przypadku spraw sądowych czy rekrutacji na studia lub programów stażowych

ale o tym ie można mówić, bo postępowa Julka Cie jeszcze nazwie incelem i prawakiem
@drakonia: statystycznie to się spina, kobiet jest więcej a i rycerzy nie brakuje więc to jest drugi najlepszy pomysł na pozyskanie wyborców zaraz za moherami. Nie przeszkadza nawet to, że femininstki same się orają, a ruch feministyczny jest czysto populistyczny, nie rożniący się w zasadzie niczym od populizmu pisu.
@drakonia: jakie masz prawa? Bo na pewno nie do aborcji, czyli zarządzania własnym ciałem xD
A jak tam skazywalność za gwałty i molestowanie? Chyba coś słabo.
A jak tam stereotypy i mizoginia? Patrząc po wykopie to u części społęczenstwa troche słabo :D
kurat w Polsce jako kobieta mam mnóstwo praw, których nie mają mężczyźni.


@drakonia: patrząc na poparcie konfy z podziałem na płeć wciąć uważam, że kobiety mają za mało praw XD