Wpis z mikrobloga

Hej, kupiłam stolik edukacyjny dla córki. Złożyłam go, bo pierwotnie miał oczywiście z nami zostać. No ale jednak nie jestem z niego do końca zadowolona i chciałabym go oddać. Problem jest taki, że pewnego elementu nie można rozłożyć (jest na klik) i przy oddawaniu będzie widać, że częściowo został złożony. Jest szansa, że przyjmą go z powrotem? Kupowałam na allegro z calkiem duzego sklepu.

#sklep #allegro #zwrot #reklamacja #zakupy #prawo #prawnik
  • 8
  • Odpowiedz
@poisonandwine: Jeśli nie jest uszkodzony to można zwrócić.Napisałbym, że nie spełnił moich oczekiwań, a że zakupiony przez internet, a nie w sklepie to nie miałem możliwości sprawdzić na żywo i dostrzec rzeczy które mi nie pasują. Jak odrzucą to napisać, że masz prawo dochodzić swoich praw w uokik. „Nabywca danego przedmiotu ma prawo do skorzystania z przedmiotu wyłącznie w zakresie niezbędnym do stwierdzenia jego cech, właściwości i funkcjonowania. Jeżeli po takiej
  • Odpowiedz
@poisonandwine Zwrot w teorii muszą przyjąć. Sprawdź czy na 100% stolika nie da się rozebrać. Kupowałem dla swoich szkrabów stoliki różnych marek (najlepsze były Fischer Price) i zawsze nawet elementy składane na klik można było zdemontować. Często od spodu lub od boku są zrobione do tego celu wnęki lub dziurki przez które podważa się zatrzaski.
  • Odpowiedz