Wpis z mikrobloga

#hotelparadise

Czyli po kolei:

Sroch ma wysoko postawionego brata w TVN, prawdopodobnie nawet zmieniono zapisy w umowach uczestników.
Na ostatniej Pandorze miała odpaść Mongolica Tori ale Paproch się popłakał i Oliwia zmieniła milion razy zdanie ale w TV tego nie pokazali (możliwe że Dżasta to wymyśliła, ale ja jakoś w głębi swojego serduszka i patrząc na powyższe stwierdzenie jej jakoś wierzę - to że nie jest ogarnęła konsekwencji swojej decyzji nie wyklucza opisanego przez nią przebiegu wydarzeń).
Jedna z uczestniczek jest atakowana (prawdopodobnie przez to że być może kojarzy sRocha z kortów i mogła wyjawić jego mała słodką tajemnicę że ma brachola w TVN.
Sroch manipuluje uczestnikiem (Pablo)i mu grozi, że jeśli wybierze Lucy to oni jako para bedą pierwsi do odpulenia.
Produkcja widzi wszystko co się dzieje i na to pozwala.

K---a mać, SERIO?! To ma być reality show? Przecież to wszystko ewidentnie wygląda jakby było wyreżyserowane. Na c--j mi jakiekolwiek umiejętności miękkie, skoro wystarczą mi rodzinne koneksje i fakt że się kilka razy popłaczę bo jestem je.ba.nym. narcyzem i rozpuszczonym banankiem.

Nie chce mi się wierzyć, że przed rozpoczęciem programu osoby za to odpowiedzialne nie skojarzyły nazwisk/nie zrobiły research'u na temat sRocha. Moim zdaniem produkcja o tym wiedziała, Roch pozwala sobie zdecydowanie na za dużo.

Co do tematu samej Lucy- jej pojawienie się w HP na pewno rozpaliło emocje i podbiło oglądalność. Sama do tej pory oglądałam show raczej z doskoku, jako guilty pleasure - nie angażując się emocjonalnie. Niestety, tym razem było inaczej. Przykro się patrzyło na to w jaki sposób była traktowana przez grupę (i to jeszcze za przyzwoleniem produkcji i samej El Goofy). Wszystko po to byleby tabelki się zgadzały.

Droga produkcjo i osoby odpowiedzialne- mam nadzieję że warto było oszukiwać widzów i specjalnie nakręcać nagonkę na jedną dziewczynę dla oglądalności. Nie będę się odwoływać do waszego kręgosłupa moralnego bo zapewne jesteście wszyscy bezkręgowcami. Życzę tylko żeby ktoś potraktował was tak samo.

Musiałam to z siebie wyrzucić... Rezygnuje z dalszego oglądania, pozdrawiam.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach