Wpis z mikrobloga

@affairz co by się nie działo, to i tak Glapa rucha was bez mydła (mam na myśli wieszczycieli drugiej Turcji) bo jak obniżył stopki, to na wykopie było ujadanie, ze odczyt za wrzesień na bank nie będzie jednocyfrowy - co, wtedy nie widzieliście po ile jest paliwo? a teraz cyk 8,2%
@wiktorek_pl wiadomo, ze to ustawka pod wybory na polecenie naczelnika kaczynskiego, ale tak tu wtedy wykopki pisały, ze nie ma opcji, aby za wrzesień wyszła jednocyfrówka, a jakie są ceny na stacjach już wtedy każdy widział
@maniek74: paliwa brak tylko na opozycyjnym Twitterze i wykopie

@maniek74: i u mnie pod chałupą i na wszystkich orlenach najbliższych, i w połowie polski pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mądrzejsze o tym nie wspominać
@affairz są na to jakieś wiarygodne statystyki, oprócz wykop i Twitter, które są pełne politycznych trolli? Ja sporo jeździłem po PL w ostatnich dniach i specjalnie nie lałem do pełna, aby częściej zjechać na stacje i żadnej kartki nigdzie nie widziałem + pytałem znajomych i tez nikt nie widział, a dziwnym trafem, trolle znane z opozycyjnej propagandy, twierdzą, ze nigdzie nie ma paliwa
@affairz chyba to nie jest problem, odpalić kamerkę i przejechać po kilku stacjach w mieście i udokumentować, ze na tych stacjach nie ma paliwa? Podrzuć link do takiego filmiku