Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się że #mecz się w takich emocjach będzie kończyć. Na gorąco to szkoda gwizdów na Fernandeza. Szkoda #lechia bo kiedyś byliśmy ziomeczkami ale grupa debili stwierdziła że już nie jesteśmy.

A tu już do kibiców #wislakrakow więc możesz skończyć czytać jak Cię nie interesuje
- kurde widać różnicę po wejściu Sapaly
- ogólnie Wisła coraz lepiej wygląda. Walcza do końca,krótkie podania, dynamicznie grają. Coś z tego może będzie
- dużo się narzeka na Szota, ale ma przebłyski dobrej gry
- i kurde i mimo wszystko ograliśmy Lechię drugim składem, to buduje :D

A nie chce mi się więcej pisac

Fernandez ledwo oddycha a wszedł w drugiej połowie?
  • 6
@Aerwin: Szot to jest ten legendarny walczak co niewiele potrafi, ale chociaż #!$%@?. 120 minuta i robi sprint przez całe boisku. Dodatkowo obstawi wszystkie pozycje w defensywie - wiślacki Nacho ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami potrzeba takiego gościa co wślizgiem zatrzyma akcję, wybije piłkę na aut, zaburzy rytm ataku przeciwnika albo da się skopać za żółtą kartkę dla przeciwnika.

Baena to samo tyle, że w ofensywie i
byliśmy ziomeczkami ale grupa debili stwierdziła że już nie jesteśmy.


@Aerwin: Ale grupa debili też sprawiła, że byliśmy ziomeczkami z nimi.
Dla mnie nigdy nie było żadnych zgód i dziwnie patrzy mi się gdy młyn skanduje nazwę drużyny naszych przeciwników na boisku.
Tylko Wisła!
Szot to jest ten legendarny walczak co niewiele potrafi, ale chociaż #!$%@?.


@JustKebab: Szot ma głupie błędy w obronie i debilne faule w pobliżu naszego pola karnego.
Z Motorem przez jego bezsensowny faul straciliśmy bramkę.
@l--RAD--l: No ja z kolei nie lubię obrażania kibiców i innych drużyn tylko dlatego, że są innymi drużynami. Męczy mnie już ta wieczna napinka i wulgaryzmy. Zwłaszcza, że o tym kogo mamy #!$%@?ć decyduje grupa kilku osób, a kilkanaście tysięcy innym im przyklaskuje.