Wpis z mikrobloga

  • 0
@Bebemos u mnie też na początku wizualnie zdecydowanie wygrywał Roch z całego męskiego grona, ale teraz na tym etapie nie potrafię nie utożsamiać tego przebrzydłego charakteru z jego aparycją i jakoś automatycznie jego twarz wydaje się brzydsza po tym co sobą reprezentuje
@z7bzkm: na początku Marvin i Roch. Z tym, że wygrywał Roch właśnie przez fajne pokazanie się. Marvin mi się ślimaczył.
Później Sraluch ujemnie zrochowiał, a Marvin ku górze. I ostateczna rozgrywka + dla Marvina!
@z7bzkm #!$%@? nie jest przystojny, nie jest nawet ładny. Po prostu wygląda na niegroźnego co wpływa na jego pozytywny odbiór przez kobiety - jak facet z pomalowanymi paznokciami może być zjebem? XD +teraz po prostu laskom podobają się tacy faceci, ale gdyby usunąć stylowke i „aurę” to jedyne co zostanie to zęby jak królik XDDD
@Polnischefuhrer @wszystkienickijuzzajete @Bebemos: ja na samym początku sama typowałam Rocha i Marvina ale tak już mam, że jak poznaję czyjść charakter i wychodzi, że charakter jest paskudny, to nagle dostrzegam dużo cech wizualnych, które w ogóle mi się nie podobają, w przypadku Rocha nagle magicznie zaczęłam zwracać uwagę na dziewiczy wąs + bardzo specyficzny zgryz, że jak się śmieje to mi się kojarzy z tym pokemonem - Rattata XD