Wpis z mikrobloga

@Blueweb: Nie bronię Gonciarza, ale tutaj mamy piękny przykład hipokryzji i zaburzeń ze strony tych dziewczyn które wchodziły i tkwiły w tych relacjach. Możesz być największym gnojem ale jeśli jesteś popularny to znikają wszelakie instynkty samozachowawcze widocznie. Uzależniony? #!$%@?, ja go naprawię bo kręci piękne filmy i zna tylu wspaniałych, znanych ludzi xD
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: nie oglądałeś uważnie? O Gargamelu też nie? Simola Mola nie znasz? Wszystkich łączy to, że mają gadane. Zobacz wypowiedzi Gargamela i Goniciarza, jak oni mają bogactwo językowo w wyrażaniu myśli. Dzięki któremu zarabiali na życie. Rozmowa z nimi to nie musi być orgazm dla oczu. Gdy chłopy na Tinderze nie potrafią napisać więcej niż 3 słowa. Nic dziwnego, że na nie jednej robią wrażenie. Zwłasza, że walczą o lewicowe poglądy.
  • Odpowiedz
@N331: oglądałem bardzo uważnie i w mojej wypowiedzi mocno uprościłem sytuacje. Dokładnie wiem z czym to się je. Jakoś się stał popularny, więc raczej umie nawinąć makaron na uszy. Ameryki tutaj nie odkryłeś
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni

@Blueweb: Nie bronię Gonciarza, ale tutaj mamy piękny przykład hipokryzji i zaburzeń ze strony tych dziewczyn które wchodziły i tkwiły w tych relacjach. Możesz być największym gnojem ale jeśli jesteś popularny to znikają wszelakie instynkty samozachowawcze widocznie. Uzależniony? #!$%@?, ja go naprawię bo kręci piękne filmy i zna tylu wspaniałych, znanych ludzi xD


Dobrze prawisz. Sam gdy myślę o tych aferkach mam mindfucka kto jest ofiarą a kto cwaniakiem. Taka
  • Odpowiedz
@Blueweb: Oczywiście, często tak jest ale też nie chcę generalizować. Lecz dziwnych przypadkiem często tymi "ofiarami" są osoby ze środowisk lewicowych (wystarczy zobaczyć ig tej dziewczyny co wstawiła te rzeczy czy laski Gargamela), które niby są takie oświecone, wyedukowane psychologicznie, znają niby te wszystkie sztuczki manipulacyjne okropnych, szowinistycznych mężczyzn. A na koniec okazuje się że same w tym tkwią z osobami z którymi niby walczą i nie potrafiąc się odciąć, uciec.
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: Przecież smerfetka od gargamela rozpoczęła polskie metoo, otworzyła puszkę pandory i rozpoczęła reakcję łańcuchową. Teraz każda dla atencji będzie udawać ofiarę, żeby trochę fame zdobyć przez granie ofiary, chociaż na tych nagraniach nie było nic wielkiego. Zaraz zaczną nagrywać typiary, które gonciarz ciągnął za włosy w podstawówce czy ukradł zabawkę w przedszkolu.
  • Odpowiedz
@alfka: Nie użyłem słowa "doświadczenie i mądrość" specjalnie, bo wiemy że ciężko u osoby 16 letniej o czymś takim mówić. Chodzi mi bardziej o to, że te osoby (takie "julki alternatywki" o skrajnie lewicowych poglądach, również chłopcy) kreują się na osoby wręcz oświecone, świadome swoich emocji, zachowań i tego jak wg nich wygląda świat. Oczywiście są to skrajności i pewne marginesy środowisk.
  • Odpowiedz
  • 1
@CzatownikzCzatowni Wiesz, nastolatkom to zazwyczaj się wydaje, że oni już są dorośli, wszystko wiedzą itd. A jak jest naprawdę, to chyba ogólnie wiadomo. ¯_(ツ)_/¯
A osoba lat szesnaście nigdy nie będzie specjalnie dojrzała, bo jej się mózg jeszcze rozwija (i będzie do jakiegoś dwudziestego piątego roku życia).
  • Odpowiedz