Wpis z mikrobloga

#hotelparadise no to grubo - Kejti się odpaliła - śmiało można zatem powiedzieć że jeśli uczestnicy HP7 nie mieli usuniętego tego punktu w umowach to sprawa nadaje się do zgłoszenia do odpowiednich organów, a uczestnicy którzy spędzili chociaż jeden dzień na planie HP będą mieli prawo do odszkodowań nawet w wysokości wygranej tego programu.
kipman1 - #hotelparadise no to grubo - Kejti się odpaliła - śmiało można zatem powied...

źródło: kateelicious__s instagram 2023-9-28 story (5)

Pobierz
  • 18
  • 14
@WenerowaAngela: ja wiem o kilku sprawach które były sądowe i przedsądowe, ale były rozwiązane po cichu. Teraz to medialny temat zatem trudno powiedzieć jak to będzie rozwiązane. Tego nie wiemy ale być może produkcja równiez została oszukana. Fakt jest taki że jeśli tego punktu regulaminowego nie usunięto to każdy uczestnik HP tego sezonu może czuć się oszukany bo wiąże się to z potencjalnym nierównym traktowaniem. Regulamin został złamany i ktoś te
no to grubo - Kejti się odpaliła


@kipman1: a kim jest Kejti ?
a swoją drogą jeśłi tk jest-może być tak być jak napisałeś to dobrze że być może ktoś komuś dobierze się do tyłków kolesiostwa .

,,a uczestnicy którzy spędzili chociaż jeden dzień na planie HP będą mieli prawo do odszkodowań nawet w wysokości wygranej tego programu.'' skąd i w imię czego nabywają takie prawo ?bo chodzi o to że
@kipman1: dwa pytania się pojawiają, po 1 jak jest zdefiniowany Organizator i Telewizja, bo widzę opcje, że brat jest zatrudniony w innej spółce z grupy (jeśli w definicji są wymienione tylko spółki bez dodania, że wszystkie podmioty powiązane) oraz po 2 czy Roch brał udział w Castingu, bo z tego punktu wynika, że tylko to jest zabronione ( ͡ ͜ʖ ͡). Myślę, że gdyby regulamin został
  • 1
@Amikamamy: na ig to kateelicious__ , a odnośnie uczestnitctwa chociaż jeden dzień - nie chcę poruszac publicznie tego tematu bo było już kilka spraw nie przy HP gdzie był podobny problem i wiem jakie wyroki/ugody zapadały - uczestnicy są tutaj poszkodowanymi i mówią to z dużą pewnością

@Marjaewa GM nie podpisuje umów z Janem Kowalskim czy reprezentantem TVN7, a negocjuje z TVN Warner Bros. Discovery - stacje tv nie są oddzielnymi
kipman1 - @Amikamamy: na ig to kateelicious_ , a odnośnie uczestnitctwa chociaż jeden...

źródło: kateelicious__s instagram 2023-9-28 story (7)

Pobierz
do zgłoszenia do odpowiednich organów, a uczestnicy którzy spędzili chociaż jeden dzień


@kipman1: Rozumiesz to zupełnie odwrotnie. To jest regulamin który niesie zobowiązania w stosunku do uczestników. To oni oświadczają, że nie są powiązani rodzinnie i to, co najwyżej, TVN mógłby czuć się oszukany. To roch oświadczył, że nie ma takich koneksji zgłaszając się.
@kipman1: ja się zupełnie nie znam na castingach, ale regulaminów to sprawdzałam bez liku i co nieco wiem o tym jak bardzo potrafią być dziurawe przez niepełne definicje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Przypuszczam, że gdyby regulamin został złamany, to dział prawny tvnu zakazałby jakichkolwiek publicznych wypowiedzi w temacie uczestnictwa Rocha w HP i to nie tylko bratu, ale wszystkim pracownikom.
  • 0
@niebieskatrytytka: nie do końca bo przy LI była sytuacja w której uczestnik był powiązany z producentem, a stacja płaciła odszkodowania ugodowe. To było niedopatrzenie - producent przedstawił listę uczestników stacji w celu weryfikacji, a stacja tv tego niedopatrzyła. Podobna sytuacja była również przy kręceniu reality Wyspa przetrwania - również były wypłacane odszkodowania ugodowe przez stację, a uczestnik który zataił "szczegół" był obarczony indywidualnym tokiem sądowym. Tutaj jeśli w od HP1 do