Wpis z mikrobloga

Z lajwa Seby i Prezesa tak ogólnie co zapamiętałem:
- rocznik 1979
- siedział w Szkocji kilka lat
- zajmuje się robieniem elektryki, ma niby papiery na wózki i sprzęt ciężki
- w Kambo opiekuje się niby resortem to pewnie tego dziadka co u Cambolife był na kanale, Cambo village czy jakoś tak
- pracuje też podobno w khmerskiej szkole, naprawia elektrykę i kosi trawniki
- rzekomo chcieli go do tej szkoły na nauczyciela co by nauczył młodzież fachu
- na telefonie ma jakiś plik, rzekomo to linia technologiczna jakichś sosów, i można na tym dużo kasy zarobić w Kambodży, ale trzeba dużą kasę wyłożyć na początek, szuka inwestora
- kilka razy się odpalił na kogoś słowem pedof.l i Machaj się pultał żeby tak nie mówić bo o pewnych rzeczach na jutubie się nie powinno mówić
- Machaj najpierw zmniejszył kwotę donejta, potem ją zwiększył i tak kilka razy
- potrzebny Machajowi do pomocy przy przeprowadzce do SR
- u Pucina nie da się w hali zrobić prądu trójfazowego bo trzeba 35 000 dolarów wydać na transformator, on by to podłączył
- Bezos zamknął bar i się przeprowadził gdzieś na północ Kambodży
- zebrali coś koło 400zł, to niby premia dla Seby ma być za pomoc
- Seba ma kanał na yt @seba12288
Generalnie widać że ten Seba to ciężki alkus pod koniec już dobrze porobiony i dużo bluzgów szło z jego ust.
#raportzpanstwasrodka
  • 11
  • Odpowiedz
@cucaracha: gosc przynajmniej coś robi. Elektryka, jakieś ogrodnictwo, malowanie. Machaj na lajwie stwierdził: że prędzej zacznie kraść, niż pracować. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Masakra z typem. Pewnie stąd chęć wejścia w politykę xd On jeszcze nie wie, że żeby kraść, to trzeba umieć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
Jeszcze na końcu Dżun do Prezesa dzwoniła ale chyba dał telefon Srejle bo mówi że pogada poza kamerą jak skończy lajw
  • Odpowiedz
na telefonie ma jakiś plik, rzekomo to linia technologiczna jakichś sosów, i można na tym dużo kasy zarobić


@dizel81: to tak jak ja. Z 15 lat temu serwisowałem linię technologiczną jednego z największych zakładów spożywczych w Polsce. Na wszelki wypadek zgrałem plik z recepturami na pendrive i mam go do dzisiaj. Też sobie czasem wtedy wyobrażałem że "to musi być dużo warte, kiedyś na tym zarobię" xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@eMinimi na lajwie nic nie mówił o tym, tyle wspomniał że on lekkoduch i woli być sam, ale potem gadał ogólnie o khmerkach także nie wiem może celowo nie chciał mówić o rodzinie.
  • Odpowiedz