Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 Chyba przebuduję chłopka, bo po paczu granie netrunnerem jakoś takie mniej przyjemne się stało. A ten Sandevistan na filmikach wygląda sztosowo.

Netrunner czy Sandevistan?

  • NET 37.1% (23)
  • SANDE 62.9% (39)

Oddanych głosów: 62

  • 15
  • Odpowiedz
@katafalkarz nadal jest mocny tylko jak się gra nim tak samo jak przed patchem to jest ultra #!$%@?, hacking się uzupełniają i dają bonusu jeśli używa się ich w określonej kolejności bądź sytuacji, musisz ogarnąć opisy i rotację, i będzie git
  • Odpowiedz
@Bobokkk: powiem tak - zaczęłam po PACZU 2.0 pod netrunnera i z początku się jarałam tym kolejkowaniem hacków, wgrywaniem w locie i tak dalej - zrobiłam reset pod sandevistan (ten który zadaje także obrażenia w powietrzu), refleks na 15 i ten zryw oraz powietrzny zryw, pistolety - jeden pod tłumik, drugi normalnie, oczywiście na wszczepie Kerenzikov, który bardzo ułatwia celowanie poprzez zwolnienie czasu na zrywie - zabawa jest NIESAMOWITA, serio
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Ja gram pod sande z kataną z jak największą szansą na trafienie krytyczne szybkość ataku, krwawienie i perk na odzyskiwanie życia po zabiciu przeciwnika. Gram na trudnym poziomie i to jest praktycznie easy mode jak wbiegasz w przeciwników, odpalasz sande i w kilka hitów ich nie ma a ty full hp.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: gara netrunnerem jest teraz bardzo wymagająca. Uważam, że teraz to najtrudniejszy w rozgrywce build. Na poziomie 52 miażdżę wszytko dopóki działa anabioza i mam wysokie hp. Ale jak się skończy to trzeba brać nogi za pas xD. Dodatkowo obecne drzewko na siłę wciska graczowi monostrunę i bronie smart, które nigdy nie były szczególnie mocne.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: jeśli Cię to interesuje:

https://www.cyberpunk.net/pl/build-planner?a=4f3ff&b=101&r=010110000020110000000000003&i=&t=10002001021000000000031001&c=01000100210011000003111103&e=


Coś takiego mniej więcej mam w tej chwili - ogólnie - maksymalna mobilność, maksymalne zwolnienie czasu, odzyskiwanie wytrzymałości, duża redukcja obrażeń, strzały w głowę, ale można się też pobawić po cichu :)

Wszczepy biorę te które mają zestrojenie z Refleksem, Opanowaniem, Zdolnościami Tech., Sandevistan 3 generacji, ten, który zadaje obrażenia w powietrzu, Kerenzikov koniecznie + ulepszenie Kerenzikova do kory czołowej (-100% do zużycia wytrzymałości)
  • Odpowiedz
@hniedziela546 nie pamietam jak to bylo ale wgrywalem hacka stojac poza lokacja przez kamere i on skakal po kazdym przeciwniku zadajac kryty i czyscil cala lokacje zanim postawilem noge w miejscowce. Wchodzilem tylko zbierac loot. Na najtrudniejszym poziomie to bylotak op ze tego chlopa last bosa zrobilem na dwa wgrania hacka
  • Odpowiedz
  • 1
@Typ0wa_Karyna reset przydzielonych punktów też się da zrobić? Zacząłem grać jak uważałem i w sumie gra się spoko ale bardziej podchody, hacki strzelanie chowanie.
Podoba mi się latanie z bronią białą z tym spowolnieniem i bym w sumie się zresetował
  • Odpowiedz
  • 0
@Typ0wa_Karyna ok a powiedz mi zatem, robiłem kilka podejść do misji z panam gdzie jechałem na pace z soulem i ostrzeliwałem goniące nas auta - jak robisz build pod melle więc strzelanie jest kiepskie to jak przechodzisz takie misje?;p
  • Odpowiedz
@koters: takie misje są dla mnie głupie zawsze i szczerze - licze na fuksa, serio - w każdej grze jak jest taka "fabularna" misja ze masz strzelanie do celów, trzeba mieć troche szczescia, zwlaszcza na wyzszych poziomach trudnosci - build który aktualnie robie, nie jest pod walkę wrecz tylko mocno pod strzelanie z uzyciem Sandevistana - zobaczymy jak pojdzie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bobokkk rewolwery+shotgun+sandevistan+kerenzikov+perk z relica dzięki któremu pojawiają się punkty na ciele to dla mnie największa frajda. No i super opcja jest dopakowanie granatów i strzelanie w nie w spowolnionym czasie ()
  • Odpowiedz