Wpis z mikrobloga

ja polecam KOBA - tylko jak masz zamiar wszystko na wifi to rozważ jakiś system mesh np. TP-LINK deco (m4 minimum - jak cię stać, to główne deco x50 a mniej ważne m4). Jak masz zwykły tani router i schowasz go do szafy to nie ma znaczenia jakiego operatora wybierzesz i tak będziesz na wifi narzekał :)
  • Odpowiedz
  • 0
TP-LINK deco


@EstradaOrNada: Czy te Deco są bezprzewodowe? główny będzie podłączony przez kabel gdzieś w szafie tak jak dobrze przewidziałeś :D Jak często trzeba je ładować czy każdy musi stać przy kontakcie jednak
  • Odpowiedz
@Bobekkk13 zasilanie sieciowe - to nie działa na baterię, ale możesz je postawić luzem bez spinania ich ethernetem. One się ze sobą skomunikują po wifi. Oczywiście najlepiej mieć je wszystkie wpięte gdzieś do jednego miejsca. Ja przy drzwiach wejsciowych router ( archer c6) z wyłączonym wifi (te wifi niewspólgra z deco, a router mi się walał) i do niego trzy deco w pokojach. W salonie gdzie mam tv, konsolę i najczęściej
  • Odpowiedz
  • 0
@EstradaOrNada: u mnie 64m i światłowód będzie dopiero dociągany do mieszkania i myślę jak to rozplanować. Główny router będzie na pewno w garderobie bo ta jest zabudowana zaraz obok drzwi wejściowych. Mieszkanie narożne o to że będzie odrobinę słabszy sygnał gdzieś w łazience itp to się nie przejmuje. Gorzej że lubie sobie pograć na kompie i chciałbym tutaj utrzymać max prędkość spróbuje chyba z jednym deco obok komputera
  • Odpowiedz