Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem, czemu typy się tak masturbują do tego gargamela, w ogóle do tej pseudointeligenckiej części yt typu awięc, naruciak, typ #!$%@? pół godziny o tym, że dubiel ZAŚMIAŁ SIĘ z rasistowskiego tekstu kolegi, a równolegle PLUŁ na dziewczyne, wolę już wardęgę nienależącego do tego pseudointeligenckiego,-lewackiego comunity, z 15 chorobami psychicznymi #gargamel #wardega #famemma #awiec #polskiyoutube
  • 8
  • Odpowiedz
@mewten: wolisz Wardęgę? w czasie gdy iDelti bawił się z 15 latkami na obozie to Wardęga molestował jawnie kobiety na ulicy jako Boobsman, w tym też 16 latkę
  • Odpowiedz
@mewten: tak bardziej w momencie plucia to przeszukiwał konto reżysera życia na wykopie żeby #!$%@?ć się do plusa pod memem sprzed kilku lat ;) bo to w tym roku wyszedł na niego film
  • Odpowiedz
  • 0
@Kisioj: tak wolę wardęge, o deltim gadasz jakieś fake newsy, zgłosiłem tą wiadomość, mam nadzieję, że wykop będzie kasował takie fake głupoty
  • Odpowiedz
@mewten: trochę rzeczywiście fake news o iDeltim bo to jednak nie były 15 latki, tylko dużo młodsze dzieci (patrz screenshot)

jeżeli macanie piersi kobiet przez Wardęge jest dla Ciebie OK, to nie mam pytań
Kisioj - @mewten: trochę rzeczywiście fake news o iDeltim bo to jednak nie były 15 la...

źródło: iDelti

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Kisioj: czyli dla cb plucie i znęcanie się psychiczne na dziewczynie jest ok???? Po co manipulujesz, ja mówię, że WOLĘ wardęgę od gargamela, nie, że to było, ok.,, W czasie gdy delti bawił się z 15 latkami" jeśli chodziłoby ci o zwykłą zabawę, to zdanie nie miałoby sensu w tej dyskusji, więc nie #!$%@?
  • Odpowiedz
@mewten: co Ty #!$%@? xD Chodziło mi o zwykłą zabawę, bo póki co nie ma info o jakichś innych zabawach. Natomiast fakt, że były organizowane takie obozy i zabawy z małymi dziećmi, gdy iDelti był od nich sporo starszy jest nieco podejrzane.

Co do Wardęgi.... jeżeli mówisz, że kogoś "wolisz", to czy tego chcesz czy nie, polepszasz odbiór takiej osoby. Jakbyś miał rigcz to byś napisał to w inny sposób, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Kisioj: nie to nie jest w żaden sposób podejrzane, moze cię zaskoczę, ale wszystkie obozy, są prowadzone przez osoby starsze. Według twojej logiki, ty bronisz gargamela, swoją pierwszą wypowiedzią, z której wygląda tak, jakbyś chciał pokazać, że wardęga jest gorszy od niego
  • Odpowiedz