Wpis z mikrobloga

Jest jakaś opcja na zdobycie telefonu do kierowcy euro rtv agd? Mam mieć dostawę między 10:00-20:00 - przyszedł SMS że na ok. godzinę przed dostawą skontaktuje się technik. Infolinia nr podać nie chce i twierdzi że kierowca "nie ma obowiązku wcześniej dzwonić" xD i kontaktu do dostawcy nie podają.

Głupie paczki z allegro i nr SMS przychodzi nr telefonu do kuriera a tutaj cyrki.

#agd #pytanie #eurortvagd
  • 4
  • Odpowiedz
@szczurek_87 jak kupujesz ze sklepu (nie przez stronę) to nie wozi firma kurierska tylko lokalne Macki i Marciny na zlecenie które mają tylko prywatny telefon stąd wyjebongo na dawanie randomowym ludziom.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Mi jak przychodziła paczka z GLS to, normalnie dostałem w wiadomości numer do kuriera. DPD jak zamawiałem to, podało nawet imię kuriera. Zawsze mi dzwonili przed doręczeniem. Jaką u ciebie wybrali firmę kurierską?
  • Odpowiedz
  • 0
@arais_siara: do magazynu bark telefonu na www.

@John_Clin To nie jest normalne. Mam w mieszkaniu do remontu bez wody siedzieć od 10:00 do 20:00? XD Przecież to nawet w ich interesie jest ze żebyśmy mieli do siebie kontakt. XDD

@OdaNobunaga To jest jakiś transport od nich. Ogólnie beka z tego. Więcej nic tam nie kupię.
  • Odpowiedz