Wpis z mikrobloga

Przypomnijcie sobie ten filmik jak następnym razem będziecie rozkminiać opis na tinderze xD Laska leci jak błyskawica, tam gdzie jednak nie była pewna obejrzała dosłownie 2-3 zdjęcia i nara. Musisz bardzo dobrze wyglądać na zdjęciach.

Link do filmu:
https://www.instagram.com/reel/CxsTKo3t7I_/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #ppdryw #logikaniebieskichpaskow
gzymspiwniczny - Przypomnijcie sobie ten filmik jak następnym razem będziecie rozkmin...
  • 18
@gzymspiwniczny: Ale to ktokolwiek robi inaczej XD? Też na opis patrzę co najwyżej jak sparuje i kminie co napisać.

A dobra bo #!$%@? jest o to, że wszystkich daje w lewo, ale punkt podtrzymuję, opisów przed sparowaniem 99% osób nie czyta niezależnie od płci.
@Buberek: @gzymspiwniczny ja czytam opisy i typy osobowości bo tylko to może je uratować. Większość lasek ma za dużo szpachli na ryju i zdjęcia w bikini na tle emiratów arabskich, a ja takich nie lubię więc 90% idzie w lewo. Zazwyczaj wybieram te z "naturalnymi" zdjęciami. Ba, czasami nawet w ogóle nie skupiam się na zdjęciach tylko opisach i potem mam niezłe what the fk jak już mnie sparuje z krótkowłosą
@gzymspiwniczny: mam to gdzieś serio, niech mnie odrzucają xD bo i tak większość z nich u mnie też idzie w lewo. Nie lubię zwykłych dup.
Osoby z którymi mogę popisać rozpoznaje zazwyczaj po typie osobowości i naprawdę wydają się spoko i raczej też patrzą na opisy. Nie jestem ani super brzydki ani super ładny ;)
@gzymspiwniczny: To po co siedzicie na tych gówno-portalach? Przecież 98% osób które tam przesiadują to zwykłe pospulstwo. Szukać dziewczyny na tinderze, no przecież to trzeba być walnięty w łeb, pomijając już jakie to żałosne.
@gzymspiwniczny: W zasadzie zastanawia mnie po co ten wysryw wrzucasz - jaki był tego cel/puenta/clue?
I jeszcze jak teraz czytam ten desperacki płacz przez śmiech tych chłopów na instagramie co komentują to aż śmiać mi się zachciało. Komentarze typu "baba nie wie czego chce". No tak, czyli ma dawać jak typowy mirek-desperat-spermuch wszystkich na prawo i wtedy będzie okej i spoczko?
Pomijając, że gardzę ludzi za używanie takich gówno-portali to dziwi