Wpis z mikrobloga

@HarryB: Chodzi mi o to że wymyślili zamianę par dla wszystkich w której byli pewni że singielka zostanie Łucja, bo wiedzieli że następnego dnia wejdzie nowa i jej wtedy nie wyrzuci bo nie będzie zagrożeniem.
@kipman1: Dymy dymami, wszyscy chcemy żeby coś się działo ale nie przez przypadek jak jeden mąż cały internet potępia to co się tam dzieje. Jak ktoś nie ma pomysłu na dobry program rozrywkowy to niech hoduje kozy. Moim zdaniem produkcja powinna prędzej interweniować. Teraz gdy mleko się rozlało powinni wypier*c i to w trybie natychmiastowym największe szuje czyli tori, kori i srori
@ddonewry927: @LilijkaK @kipman1 @HarryB
Dlatego idealnym byłoby gdyby ta formuła programu była na żywo. "Egzekucje z rąk widzów plus na bieżąco interweniowanie produkcji w zyebòw". BigaBrat się sprawdzał to i tu też można byłoby to ogarnąć, ale pewnie wiąże się to większymi kosztami, a tak mleko rozlane i ze smieszkowania ze zyebòw i szyderczych komentarzy punktujące złe zachowania, zamieniło się to w agresję i przenosi się na
@LilijkaK: Oczywiście szkoda Łucji i #!$%@?ć zjebów, ale czysto obiektywnie czysto biznesowo posiadanie Łucji i Srocha przez produkcję to złote strzały generujące oglądalność. Od pierwszej edycji nic się nie zmieniło - produkcja ma gdzieś uczestników i ich wizerunek - nawet dla 1% oglądalności więcej nikomu ręka nie zadrży aby dać na ścięcie wybranego uczestnika. Nie ma też powodu aby interweniować bo każdy uczestnik podpisuje regulamin i każdy uczestnik godzi się na
@Kakarot_Z: na żywo by było fajnie, ale problem by mieli gracze, którzy by chcieli grać godnie bo każde sarnie oczy by były premiowane. Jestem fanem BB, ale gra jaką jest HP straciła by sens. Lepiej by było gdyby ulubiona postać dostawała prrzywileje od widzów, ale żeby nie było to wyrzucanie z programu. Pamiętajmy też że na tym co się dzieje teraz w internecie TVN zarabia bo każdy o tym mówi i
@kipman1: zgadzam się z tobą, że to wszytko się przekłada na zasięgi i napisałem w którymś poście o tym. Tylko zadaję sobie pytanie,czy to trochę nie zaszło za daleko. Zyeby w tej edycji sprawiły że to może być najbardziej kasowa edycja HP jak dotąd, tylko jakim kosztem, trochę mnie przeraża skala hejtu jaki przewala się przez internet. Ja wystarczająco jestem ukontentowany tym że wizerunki "gwiazd" są spalone i być może słuch
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ddonewry927: Mogło być raczej tak, że produkcja wykorzystała fakt, że Łucja została właśnie singielką. Tzn. nie doprowadziła do tego celowo, ale po tym jak wylądowała w singielni, mogli dać taki przywilej osobie, która wejdzie podczas Pandory, że Łucja będzie w tym momencie bezpieczna. Właśnie taki manewr, o którym piszesz, że nowa wejdzie na Pandorze i weźmie sobie dowolnego chłopaka, a jego para robi out z paradajsu. Wtedy zagrożone są Torisława, Onlyjad,