Wpis z mikrobloga

odpowiedź brzmi:

Jeśli jest chadem - to flirt

Jeśli jest brzydki - to mizoginia.


@Ksut_Melodi: odpowiedź brzmi:
Dziewczyna chce słuchać takie teksty od ciebie - to flirt
Dziewczyna nie chce słuchać takich tekstów od ciebie - to spier#!$%@?dolenie, krindżówa a jak robisz to dalej mimo, że wyraźnie dali ci do zrozumienia, że nikt tego sobie nie życzy to jest molestowanie.
  • Odpowiedz
Ewentualnie powiedz że głosujesz na konfederacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jozef-dzierzynski: Myślę, że ten tekst jeszcze by przeszedł jako słaby żart, ale głosowanie na Konfederacje to już jasna deklaracja trwałego stanu umysłu, z którym nie chciałoby się mieć zbyt wiele do czynienia XD.
  • Odpowiedz
@Thexil w sumie nie to miałam na myśli.
Bardziej chodziło mi o to, że przystojny koleś nie może być arogancki bo od razu budzi się we mnie zew obronny i zaczynam być niemiła.
  • Odpowiedz
@Davidozz: po pierwsze, zdecyduj się, przesadzasz czy zmywasz, po drugie, po nawiasie nie stawia się spacji. Po trzecie. Na koniec i tak będzie płacz na sprawie rozwodowej, że to z jego winy bo nie okazywał jej wystarczająco dużo czułości zwłaszcza podczas domowych obowiązków. No i nie zapominajmy o tym że stygmatyzowanie kogoś za to, że coś powiedział a jej się wydawało że jest to szowinistyczne to "literary f-----m" i mowa
  • Odpowiedz
, ale głosowanie na Konfederacje to już jasna deklaracja trwałego stanu umysłu, z którym nie chciałoby się mieć zbyt wiele do czynienia XD.


@immanuel: no właśnie nie rozumiesz koncepcji kolego, jeżeli jesteś chadem to kobietom nie będzie to przeszkadzać
  • Odpowiedz