Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Bynajmniej wykop w tej chwili idzie gdzieś tam w jakby złym kierunku, wiesz o czym mówie? Wykop, na który trafiłam był trochę prześmiewczy, trochę szyderczy, mocno wyluzowany. mocno zdystansowany i błyskotliwy w komentarzach i świetnych memach. Teraz stał się płaczliwy i zbyt histeryczny w emocjach. Chyba za mało dystansu i jak niektórzy piszą, że przestaną oglądać HP, to ja myślę, ze może przestać czytać wykop. Ogląda się HP jak niezły thriller, młodzi widzowie może wyciągną nawet pozytywne wnioski na temat relacji międzyludzkich, Pan Lektor w świetnej formie! Poza tym w tym momencie wielkim wygranym jest Łucja. To co ją spotkało było bolesną lekcją, ale teraz koszmar się skończył i jest ulubienicą tłumów (moją zresztą też). Sroch został strącony przez internety jednogłośnie w otchłanie nienawiści podsycane przez tłumy i to, co jest teraz się dzieje przeciw niemu to właściwie już mowa nienawiści. Prawda jest taka, że Sroch to zepsuty, przemądrzały dzieciak, któremu ubzdurało się, że jest wielkim rozgrywającym. On przegrał wszystko, ale też dostaje życiową lekcje i przed nim szansa na dokonanie autorefleksji i naprawę tego co #!$%@?ł. Nie bądźcie hejterami, bo dla mnie tak to teraz niestety wygląda.
  • 16
@bystrawoda: ciężko żeby się nie zestarzał... HP jest kręcone już jakieś 4 lata, my też z każdym sezonem jesteśmy starsi i zmienia się nasze postrzeganie świata i relacji międzyludzkich.
@bystrawoda: oczywiście, masz dużo racji. Z drugiej strony nie ma na to wpływu, tak działa psychologia tłumu - zadziałała w zły sposób w hotelu i również teraz poza nim wśród widzów. Osoby, które poszły do programu, musiały liczyć się ze wszystkimi możliwymi konsekwencjami, w tym z hejtem. To nie pierwsza edycja i nie pierwszy taki program, wiadomo z czym to się je. Świadomy wybór dorosłych ludzi. A z tym co się
Szczerze mówiąc, mam ich w dzyndzlu. Nie obserwuje nikogo z tej patologii - no dobra wyjątkiem jest Łucja. Nie piszę im po profilach wyzwisk czy po firmach. Po prostu komentuję sobie te przegrywy tutaj - a wiem że te miękkie faje tu zaglądają ale jak już zdążyliśmy zauważyć nikt nie ma w tej edycji jaj, więc się nie ujawni. To mi w zupełności wystarczy jak sobie ich pognoje tu na wykopie. Potem
@bystrawoda: Myślę identycznie!!! największą krzywdę wyrządziły sobie te dzieciaki same. Wciąganie w to ich rodzin, nękanie pracodawców, grożenie im itd, wg mnie nie jest tym czego chciałaby dla nich nawet Łucja i daje tylko poczucie, że to co robili jest niczym w porównaniu z tym co ich spotyka. Ludzie wykażcie się teraz sami nieco większą trzeżwością i rozsądkiem !!! nabijajcie się z nich, negujcie konkretne sytuacje, wypowiedzi, nie obserwujcie, nie dajcie
@bystrawoda: napisałam bardzo podobnie wczoraj na temat tych wykopkowych płaczek które tylko narzekają zamiast po prostu przestać oglądać i najechały na mnie z wyzwiskami XD Jakim trzeba być młotem żeby płakać za Łucją a mnie obrażać i pisać ze jestem zaburzona psychicznie bo ja nie płacze razem z nimi…