Wpis z mikrobloga

Im więcej czytam o tym wypadku na A1 tym bardziej jestem przerażony. Mam 3 letnią córkę, całkiem niedawno wracałem z rodziną w nocy z nad morza, zresztą jak setki rodzin, w końcu ledwo kończy się sezon wakacyjny. Z każdym kolejnym artykułem uświadamiam sobie jak bardzo to mógł być każdy z nas. Jak decyzja jednego debila który postanowił sobie 'pojeździć' zamknęła 3 szczęśliwe żywoty a wiele kolejnych złamała na zawsze. Aż się we mnie gotuje, jak pomyślę że Sebuś kolejnego dnia jedyne czym się zajmował to szukaniem nowej fury bo stara się średnio nadaje do dalszej jazdy i zapewne nie poniesie konsekwencji albo proces będzie się ciągnął latami bo stary ma znajomości/rodzinę w policji. Nie potrafię wyobrazić sobie co czuli rodzice nie mogąc się wydostać z pojazdu żeby ratować siebie i dzieciaka. Mam tylko nadzieje, że byli nieprzytomni i nieświadomi tego co się dzieje... Oby znaleźli spokój, gdziekolwiek są.

Musiałem się wygadać...
#policja #kia #a1 #wypadek #bmw
  • 47
  • Odpowiedz
@bujaka123: To nie jest słabość psychiczna tylko świadomość. Nie masz rodziny, więc nie zrozumiesz czym jest odpowiedzialność za innych a takie wydarzenia dobitnie przypominają, że możesz być wspaniałym mężem i ojcem, starać sie i robić wszystko żeby wszystkie wieksze tragedie was omijały, a nić życia i tak przetnie ktoś inny.
  • Odpowiedz
@danie_blyskawiczne: Dlatego kupuje się suva, i nie słuchaj wykopków że suv #!$%@?, kupuje się xc60 lub xc90 i masz większe szanse niż w kia

https://www.cnet.com/roadshow/news/2020-volvo-xc60-xc90-iihs-top-safety-pick/

na nowym pomiarze odcinkowym na autostradzie w pl naklepali 100k mandatów w miesiąc.

Polacy #!$%@?ą autami i nie mają żadnej kultury jazdy, miałem na wakacjach nie dawno przykład jak jeździłem w PL/NL/DE
  • Odpowiedz
@danie_blyskawiczne:

jestem przerażony. Mam 3 letnią córkę


Rychło w czas. Szkoda, że przed rozmnożeniem się taki nie byłeś.

powinniśmy dążyć do eliminacji zagrożeń a nie do ich powstawania


Wszystkie zagrożenia powstają w wyniku rozmnażania się. Brak zagrożeń możliwy jest jedynie w przypadku braku istot. Mając na uwadze ten fakt, oczywistym jest, że jedyne, do czego powinno się dążyć, to całościowe usunięcie tego, co prowadzi do kreacji istot, a co za tym
  • Odpowiedz