Wpis z mikrobloga

PiS ogarnął temat Tuska bezbłędnie zrównując go z Niemcem. Przekaz dla półdebili, ale nie celują w głosy naukowców w końcu xD Jednocześnie odbiorca męski typowy Janusz kłóci się z sąsiadem że jego Passat w gnoju pali 4.2l/100km i jest lepszy niż japońskie gowno. A Grażyna chwali jakość niemieckich proszków do prania nad Polskimi. Inflacja tez jest chwalona bo po pierwsze za kogo tak rosła minimalna oraz co z tego, że na święta mniej się kupiło, przynajmniej mniej się wyrzuca. #tvpis #bekazpisu #bekazpolakow
  • 4
@justlooking5: Bo Tusk to niemiecka wtyka w Polsce i ludzie nie potrzebują PiS żeby to wiedzieć. Ostatnio nawet zrobił fikołka o 180 stopni i jest przeciwko imigracji, dziwnym trafem teraz jak Niemcy rowniez zmieniły zdanie w tym temacie. Nie ma jednego przykładu żeby sprzeciwił się jakiejś decyzji Unii Europejskiej i wstawił się za Polska. No chyba ze ktoś uważa ze wszystkie decyzje UE są korzystne dla Polski XD
@justlooking5 XD. Z moją ciotką ostatnio o cenach rozmawiałem. Mówiłem, że teraz płacę za kurczaka dwa razy więcej niż 5 lat temu, a ona że za dużo odkrawam to dzięki wzrostom cen będę mniej wyrzucał i ścięgna mogę zjeść.
Trochę argumentum ad absurdum, ale to nie są wyborcy tylko wyznawcy. Jakby weszło prawo, że rozstrzeliwujemy co 10 obywatela to by tłumaczyli sobie, że na pewno miał coś na sumieniu