Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba nic śmieszniejszego, niż ten tzw "grooming" XD 16 letnim dziewczynkom szukającym atencji albo z "daddy issues" wydaje się, że są już dorosłe i szukają sobie pełnoletnich chłopaków, bo jest fejm w szkole, bo taki gość już może kupić alko, ma samochód i już może zarabia jakieś pieniądze, a rówieśnik to nadal "dzieciak". Potem się okazuje, że taki chłop ją tylko wykorzystuje albo jest przemocowcem i nagle wracają z podkulonymi ogonami, albo mają syndrom sztokholmski i są tymi z gatunku "Ja go zmienię" XD Każdy chodził do szkoły i wie, że dziewczyny właśnie w wieku 16 lat to masowo polowały na przynajmniej 18 letnich gościów. Jak do takich głupich nastolatek wykrzesać w ogóle ziarnko empatii?

#gargamel
  • 34
Gdzie mogę kupić bilety to twojego Disneylandu, bo jakbym go ujrzał i opisał to bym odrazu dostał doktorat z psychologii za pracę pt. : Co blokuje ludzi przed logicznym myśleniem.


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: kolego...

Zobaczyłeś że ktoś napisał coś o patriarchacie i uznałeś, że baba mówi o patriarchacie, no bo jakby inaczej xD
Powołujesz się na arbitralny zapis prawny po to, żeby udowodnić że nic się stało, chociaż na tacy dostałeś informacje o
@mala_rybka: dlaczego mnie oznaczasz skoro nie odnosisz się do mojego wpisu?

Robienie głupich rzeczy jest normalne, ale branie za nie odpowiedzialności jest złe.

Raz napisałem o tym, że wspomniałaś o patriarcharcie i że wiem dokąd zmierza ta dyskusja i dostaje akapit, że całą swoją argumentacje o to opieram.

Piszesz, że zajebiście, że ludzie jadą po nim jak po szmacie, a teraz jednak nie, bo mu współczuje xD Wierne cytując "I bardzo
Robienie głupich rzeczy jest normalne, ale branie za nie odpowiedzialności jest złe.


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: a no to pokaż mi proszę, gdzie napisałam, że branie za cokolwiek odpowiedzialności jest złe ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Raz napisałem o tym, że wspomniałaś o patriarcharcie i że wiem dokąd zmierza ta dyskusja i dostaje akapit, że całą swoją argumentacje o to opieram.


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: nie, dostałeś listę swoich "argumentów" pokazujących jak bardzo
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: ojj dziecko - pomiędzy wypowiedzią "dobrze, że X ponosi konsekwencje za swoje czyny" a "zajebiście że ludzie jadą po X jak po szmacie" jest przeogromna różnica znaczeniowa - i tutaj proponowałabym, abyś jednak zastosował się do mojej porady o czytaniu - dobrze Ci to zrobi i wiele spraw wyjaśni. A żeby Ci to ułatwić:

osoby publiczne występujące w roli autorytetów, np. księża, politycy, wykładowcy, publicyści ALE też twórcy internetowi muszą
@mala_rybka: Ja na serio wiele rozumiem. Ale te twoje innowacyjne myślenie to dla mnie za dużo, dobrze że się na im mszczą, ale jednak nie dobrze, bo jestem empatyczna, ale jednak dobrze, bo to osoba publiczna, ale nie dobrze, bo oni się na nim nie mszczą tylko wytykają mu hipokryzję, ale jednak dobrze, bo to grooming. Jeszcze jakbym nie wkleił żywego screena w którym przyznajesz się do tego, że cieszy cię
Ja na serio wiele rozumiem.


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: no nie za wiele xD

dobrze że się na im mszczą


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: niedobrze, że się mszczą. Dobrze, że się o tym mówi i wzbudza to dyskusję o groomingu.
A w sumie dość smutne jest to, że najwyraźniej w Twojej głowie rozmowa o negatywnym zjawisku w kontekście osoby publicznej i jej czynów, jest równoznaczne z... zemstą i znęcaniem się. Jeszcze smutniejsze, jest twierdzenie, że nastolatka