Wpis z mikrobloga

Takie pytanko, ktoś ma może bieżnię do chodzenia, taka skladaną na pół? Posiadanie takiej bardzo ułatwiłoby mi życie, bo mógłbym sobie nabijać kroki pracując. Pytanie tylko, czy to coś warte, np ta: https://walkingpad.pl/products/bieznia-xiaomi-walkingpad-c2?variant=42116799692996¤cy=PLN&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=google+shopping&gclid=CjwKCAjwgsqoBhBNEiwAwe5w03U24ORRTl1v-Eu2lWU577jjW9g5vbWtpojpunH1dGqjwTB-jFp5JxoCI9sQAvD_BwE

Ważę dość dużo, bo ponad 115kg. #silownia #silownia #bieganie (?) #mikrokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
@Ark00 myśle ze z lat 90 gdzie bardzo popularne były rowerki w mieszkaniach które po tygodniu ekscytacji kończyły właśnie jako wieszaki na ciuchy :) moja babcia na siodełku jeszcze składowała gazety
  • Odpowiedz
@Unter: dla mnie to mega ułatwienie, bo cardio robię w domu w samych gaciach, a taka bieżnia pozwoliła by mi zaoszczędzić sporo czasu, bo po prostu nie muszę wychodzić z domu i mogę chodzić w czasie, gdy pracuje przy komputerze. Ale jak mam kupić coś co się do niczego nie nadaje to jednak szkoda zachodu
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: mam dokładnie ten model równo rok. Jeśli chcesz używać do pracy to nie słuchaj że za wolna, powyżej 3 km/h robienie czegokolwiek i tak robi się niewygodne. Świetna sprawa, przy pracy czas leci szybko i nawet nie zauważasz, a już przedreptałeś 15 km. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest najefektywniejszy i najprzyjemniejszy sposób na palenie kalorii, bo na rowerze, basenie czy bieganiu nie da się spędzić
  • Odpowiedz