Wpis z mikrobloga

@dorszcz Nie wiem czy pozwoli to sprzedać więcej dresów ale z pewnością pozwoli zwiększyć przyzwolenie społeczne na skakanie polskich Julek po buzdyganie hebanowych książąt spod zwrotnika koziorożca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dorszcz: @Sotraz niech mi jakiś szur wytłumaczy. Po #!$%@? ktokolwiek miał by niszczyć "białą rasę" w rozumieniu ludzi o białym kolorze skóry bo nie ma ras człowieka. W sensie cała elita jest biała, czemu mieliby sobie w stopę strzelać?
  • Odpowiedz
@Kajtosz: Testy IQ mierzą jedynie to jak dobrze rozwiazujesz testy iq to nie bada niczego więcej
Z resztą, *azjata który od małego uczy się rozwiązywać testy iq radzi sobie lepiej w testach na iq od niedożywionego dziecka z Afryki"
Prawak: "TO NIEMOZWLIE TO TOTALNIE POTWIERDZA ISTNIENIE RAS"
Europejczycy mają niższe IQ średnio od Azjatów a to jednak globalna północ rządzi światem, głównie przez względy kulturowe a nie to ile ktoś wypracował
  • Odpowiedz
mniej biały jest łatwiejszy do kontroli


@Sotraz: swoją drogą pracowałeś kiedyś z debilem? Jakim cudem ktoś w świecie podporządkowanym w 300% zasadom kapitalistycznym, wzroście bogactwa i efektywności pracy może chcieć mniej wydajnych pracowników?
Wy serio jesteście debilami bez umiejętności logicznego myślenia xD
  • Odpowiedz
@deziom: przecież napisałem że to morderstwo o wuj Ci chodzi. Nie powinno się tak stać. A opłakiwanie go jak bohatera narodowego to kuriozum i do tego pije
  • Odpowiedz
Żydki programują umysły ludzi efektem czystej ekspozycji, chcą wytępić populację białego człowieka, bo ten mniej biały jest łatwiejszy do kontroli


@Sotraz: Tak się musi dziać kiedy biały kolor skóry jest wszystkim czym możesz się poszczycić.
W rzeczywistosci reklama jak każda próbuje przyciągnąć uwagę w tym przypadku bardzo skutecznie zarówno łaknące Mokebe p0lki, jak i takie niezbyt bystre szury jak OP.
Tak btw. istnieje w ogóle jakieś społeczne zjawisko za którym nie
  • Odpowiedz
@Sotraz: raczej nie żydki tylko proeuropejscy polacy którzy sa przychylni zachodnim standardom. Wystarczy cenzura jak w północnej korei i żadna propaganda nie będzie mieć miejsca, ale to wybór polaczkow ktorzy chca byc multikulti i zachodni, a potem mowia ze to jakas manipulacja i zydomasoneria. Podobnie ma sie to do religii i nienawisci wobec wlasnego kraju, im wiecej będzie polak wychwalac cudze i nienawidzic wlasne, tym szybciej zamieszka tu murzyn i szybciej
  • Odpowiedz
@Sotraz

Biały sadysta rasista z gwiazdką przy mundurku zamiast chronić obuwateli, dokonał morderstwa na niewinnym obywatelu poprzedzając je torturami, za co został słusznie skazany, choć należałoby się krzesło albo szubiebica jak dla podobnych mu w Norymberdze. Choć prawda jest taka, że patologia którą przesiąkł płynie g(ł)ównie ze wschodu, z prawicowych fanatyków piszących cyrylicą i zwyczajnych prostaków...
  • Odpowiedz
a jak się to ma do twojego twierdzenia, że rasy inne, niż biała, jest łatwiej kontrolować? wyjaśnij mi to jak uczniowi, bo naprawdę jestem ciekaw.

@atteint: Szczególnie taka jedna, bardzo mocno promowana medialnie... Statystycznie niższe IQ i większa impulsywność, tendencja do dziecioróbstwa i porzucania rodziny (w Afryce często panuje przyzwolenie, żeby facet miał ze 2 - 3 kobiety), dzieci wyrastające bez wzorców, wyższa podatność na propagandę, mniej prowadzonych przez siebie biznesów
  • Odpowiedz
polskie? Ziom, polska jest część biurowa i projektowa. Następnie cała ta duma pana Ajgora jest szyta w Bangladeszu.


@Mimla: to tak samo jak robi Nike, Adidas, Apple i wszystkie inne firmy które chcą zarabiać pieniądze ¯\(ツ)/¯
Dla mnie najważniejsze, że największy zysk trafia do polskiej firmy niż to że jakiś żółtek zarobi za to 4zł.
  • Odpowiedz
@Antibambino: W ogóle największą beka jest to że odzież sportowa reklamują ludzie którzy ważą tyle ile maja wzrostu. To tak jakby do reklamy żubra wziąć meneli spod żabki.
  • Odpowiedz