Wpis z mikrobloga

Trzymajcie się mocno, bo tym razem nie dość, że mamy audiofilską oprawę bezpiecznika, to jeszcze z rzekomo wpływającym na jej brzmienie… diamentem. Tak! Oprawę, bo bezpiecznik oczywiście musisz sobie jeszcze dokupić. Oczywiście „godny” takiej oprawy. Hi-fi Tuning Supreme 3 Diamond nie dość, że ma styki wykonane ze stopu miedzi pokrytej srebrem i złotem, a cała obudowa jest kriogenizowana i poddana KWANTOWEMU procesowi, to jeszcze, uwaga:

Użycie wyselekcjonowanych diamentów znacznie poprawia właściwości soniczne obudowy.


ZNACZNIE
Z N A C Z N I E
A dowody tak śmiałej tezy? No oczywiście, że "trust me bro, it's quantum science":

Zostało wielokrotnie udowodnione, że kamienie szlachetne mają pozytywny wpływ na ludzi ze względu na ich bardzo wysokie naturalne wibracje. Jest to powszechnie znane, zwłaszcza w naukach o uzdrawianiu i fizyce kwantowej. Po przeprowadzeniu testów odsłuchowych z różnymi kamieniami szlachetnymi i minerałami, takimi jak szmaragd, rubin, diament i kilka innych minerałów, mogliśmy wyraźnie wybrać diament jako kamień szlachetny, który – jeśli został prawidłowo zintegrowany w element – nadał dźwiękowi znacznie mocniejszy, wyraźniejszy i dynamiczny charakter.


Zostało też wielokrotnie udowodnione, że stopień poszerzenia sceny jest wprost proporcjonalny do prestiżu i ceny wykorzystanych elementów. Po co się więc pieścić, zróbcie całą obudowę z diamentu. Niech Wam wibruje, na zdrowie!
Niestety, jest to zupełna nowość, więc nikt się jeszcze nie podzielił tym, jak mu się średnica po tym rozlała. Już nie mogę się doczekać!

#tonskladowy – najbardziej odjechane akcesoria #audiovoodoo
Roszp - Trzymajcie się mocno, bo tym razem nie dość, że mamy audiofilską oprawę bezpi...

źródło: Bezpiecznior

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 3
Drucik kuźwa :D


@who_cares2: no i właśnie dlatego, że jest tam drucik, to taki bezpiecznik trzeba wymienić zgodnie z audioświrską logiką. Bo to "najsłabsza część systemu". Są jednostki, co wsadzają srebrny drut zamiast takiego drucika. Drut, co ja mówię, kurde walec srebrny xD
A najgorsze jest jeszcze to, że często polecają – i spotkałem to nawet u sprzedawców, co już moim zdaniem jest naruszeniem prawa – montowanie bezpieczników o rząd wielkości
  • Odpowiedz