Wpis z mikrobloga

Babyface u mężczyzn to jedna z najgorszych przypadłości twarzy, a jak dodasz do tego niski wzrost i ektomorficzna budowę ciala to powstaje kombinacja ultra incel całkowicie blokująca wyjście z przegrywu oraz dostęp do cipy.

Życie z tą przypadłościa to miedzy innymi:

-Zero szacunku od kogokolwiek, każdy traktuje cie jak dziecko czy to w urzędzie, pracy czy u lekarza, każdy automatycznie mówi ci na "ty" i o ile mam w to wywalone bo sam nie lubię form "pan" i "pani", to jednak trochę mnie irytuje jak ja zwracam się do kogoś na "pan", a on dalej na "ty", pomimo tego, że wie, że jestem dorosły.

- Nikt nie bierze twoich słów i porad na poważnie, możesz byc ekspertem w danej dziedzinie, dawać sensowne porady, a on i tak będzie miał to w dupsku i zrobi po swojemu albo spyta kogoś bez babyface

- Poznanie dziewczyny jest niemożliwe, kobiety lubią starszych mężczyzn, a przez baby face każda laska automatycznie myśli, że masz 13 lat i każe ci spadać albo wyśmiewa, że jakiś "gimbus" do niej zagaduje (hui z tym, że jesteś starszy od niej).

- Kompletna ignorancja podczas rozmów jeśli jest z tobą ktoś bez babyfaca.
Jeśli zdarzy się sytuacja, że rozmawiacie na przykład ze swoimi znajomymi i towarzyszy wam ktoś bez baby face to w rozmowie po prostu nie istniejecie, każdy będzie się zwracał tylko do tego co wygląda na starszego.

- Wychodzenie po zmroku jest śmiertelnie niebezpieczne, z racji tego, że każdy was uważa za gimbusa to jesteście głównym celem ataków Sebastianiow i oskarkow z liceum chodzących w 15-osobowych grupach po mieście.

- chodzenie do klubów, pubow czy gdziekolwiek, gdzie sprzedaje się alkohol mija się z celem, barmani czy kasjerzy zawsze bulwersyjnie pytają się o dowód, że aż się przestaje chcieć pić albo od razu mówią, że mi nie sprzedadzą nic nawet nie pytając o dowód. A nawet jak sobie kupisz alkohol i zaczniesz pić to każdy będzie się na ciebie gapił i śmiał pod nosem.

Oczywiście takich przykładów jest o wiele więcej i możecie dodawać swoje w komentarzach. Dodam jeszcze, ze babyfacem u kobiet jest zupełnie odwrotnie i jest on u nich wręcz pożądany.
#przegryw #blackpill #logikaniebieskichpaskow #bekaznormictwa #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
@Amicia: Jako ktoś z baby facem i taką budową jak opisujesz całkowicie potwierdzam te słowa.
Dodatkowo to nie jest tak, że "dłużej jesteś młody" tylko starzejesz się jeszcze szybciej - po prostu wyglądasz bardziej karykaturalnie. Jak mi doszły zakola, to już ogólnie kaplica - więzień auschwitz, staruch i niemowlak w jednym.
Ujmowanie godności, dyskredytowanie, ignorowanie, poniżanie, izolowanie od grupy, wykluczanie i ogólne gnojenie to standard.
Zawsze marzyłem, żeby być branym na
  • Odpowiedz
@Amicia: znam gościa co ma babyface jak @Eteres i dodatkowo 150 cm wzrostu i frame 10latka. Ciągle chleje, ma 40 lat a wygląda na ponad 70. Ma jakąś chorobę generalnie. Kiedyś opowiadał mi o kumplu, który był z zamożniejszej rodziny i dostał terapię hormonem wzrostu w Niemczech w młodości i urosnął do 190 cm. Oczywiście ojciec tego gościa też pił więc wyniósł uzależnienie z domu. Generalnie zabrzmi jak cope jednak pieniądze
  • Odpowiedz
@Amicia: No i na dokładkę- nikt nie rozumie tego problemu. Jak masz krzywy ryj, albo jesteś niski to ludzie będą bagatelizować problem- ale mimo wszystko przyjmą do wiadomości, że to jest problem. Jak powiesz komuś, że jesteś niezadowolony ze swojego babyface to dowiesz się, że "to super przecież, młodo wyglądasz". Tak k00rva, jestem zachwycony posiadaniem twarzy gimbusa, nie mogę się doczekać na łysienie i awans na creepy terkagoblina.
  • Odpowiedz
  • 2
Generalnie zabrzmi jak cope jednak pieniądze są najważniejsze w życiu i nie da się być bogatym przegrywem. Mówiąc bogaty mam na myśli kilka milionów w płynnych aktywach i oszczędnościach.


@heartheroar: akurat się zgadzam z tym w 100%. Będąc bogatym można ruchac najbardziej płodne Julki, o których nawet oskarki mógłby pomarzyc sam będąc karakanem 160cm i krzywa morda. Często się mówi, że to cope bo to brak pożądania i one to robią
  • Odpowiedz
@Amicia: czekaj zwolnij bo nie ogarniam. Czyli jeśli jestem ektomorfikiem 30+, który nie ma praktycznie zarostu i dość często jest pytany o dowód w sklepie to znaczy że powinienem siadać w kąt i płakać? Sorry nie wiedziałem, zamiast tego normalnie żyłem… czas na zmiany
  • Odpowiedz
@Amicia: Jestem ciekaw jak wygląda ten twój 'baby face', musisz mi wysłać na PW. Bo przecież Justin Bieber był chyba nielicznym piosenkarzem, który miał typowo baby-face, a jednak słynął z największej ilości fanek. To samo Cody Simpson, oczywiście młody. Teraz porównując ilość lików kiedy Bibson stal się bardziej męski jest 50x mniejsza niż jak był właśnie takim bejbusiem.

Więc to nie tak, że baby-face nie jest pożądany u różowych. No chyba,
Propagidator - @Amicia: Jestem ciekaw jak wygląda ten twój 'baby face', musisz mi wys...

źródło: Bejbek.

Pobierz
  • Odpowiedz
@Amicia: No to widzę, że trochę inaczej postrzegamy pojęcia "baby-face". Jeżeli chodzi o taki stan rzeczy, to faktycznie wszystko staje się zrozumiałe. Większość ludzi działa gadzim mózgiem i nawet jak będziesz miał jakieś kompetencje to i tak będą cię traktować po przez pryzmat dziecięcego wyglądu - więc tutaj jest kaplica. Jeżeli chodzi o związki to chyba jest trochę lepiej, bo teoretycznie możesz znależć jakąś młodszą o ile oczywiście nie masz szkaradnej
  • Odpowiedz