Wpis z mikrobloga

@fishery:
jasność - sensownie dobra do pomieszczenia które nie będzie idealnie ciemne
rozdzielność - do zadań jakie napisałem wyżej, to chyba full hd jak nie sam hd spokojnie wystarczy?
ogniskowa - pokój nie jest bardzo mały więc jakiaś super ogniskowa nie jest konieczna
@fishery: dzięki za link, może kiedyś się przyda, teraz jednak nie mam siły tego analizaować. Wystarczyłaby mi informacja kup to, to albo to :) Na szybko wybrałem EPSON CO-FH02, może być?
@mowieprawde: Właśnie po to link aby nie było problemu. Z pierwym projektorem wtopiłem dlatego podszedłem naukowo do tego. Ten epson wydaje się spoko. Zmierz tylko pokój i będziesz wiedział jaki obraz otrzymasz.
@fishery: dobra dzięki. jeszcze jedno pytanko, bo pewnie się orientujesz. Jeśli ten projektor ma Androida, to da się na nim wyświetlać wszystko co zobaczy normalny android? np. dokumenty, filmy z google drive?
@mowieprawde: Ma android tv. Tak więc możesz na nim cześć rzeczy bez potrzeby podłączania tabletu odpalić. W Samsungu masz dexa: Po podłączeniu zewnętrznego wyświetlacza samsung odpali Ci pulpit jak w kompie. Nie wiem jak inne marki ale na pewno projektor ma chromecasta czyli zadziała.