Wpis z mikrobloga

Straciłem wiarę w ludzkość. Myślałem że już samo wyzywanie wszystkich od onuc kto napisze niedostatecznie pochlebnie o ukrainie jest chore. Ale w roku pańskim 2023 na wykopie pożyteczni idioci bronią zbrodniarzy z SS byle tylko wybielić ukraine i ich prezydenta. To jest chore i straszne. Co dalej, bandera bohaterem narodowym Polski? Przecież nasi sojusznicy i bracia go czczą, my też może powinniśmy. Ludzie co tu się wyrabia
#ukraina #polska #moderacja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vinizius: niestety jeśli chodzi o banderę, to temat już dawno został zakończony. Ludzie bezmyślnie popierający Ukrainę i wyzywający każdą inną osobę od onuc, jednogłośnie stwierdzili - już w pierwszych tygodniach wojny - że należy Ukraińcom pozwolić czcić banderę i UPA. Mało tego - według nich każdy głos zwątpienia, konsternacji, zmartwienia i krytyki odnośnie tej zbrodniczej organizacji - to głos popierający rosyjskiego agresora (sic!).

W skrócie: według skrajnych miłośników Ukrainy musimy
  • Odpowiedz
chore i straszne jest że nie obrzydza cię organizacja ss


@piratestorm: no obrzydza, i dlatego pytam kto, kiedy i co w niej robił. Na ten przykład Pawło Szandruk tak działała w 14 Dywizji Grenadierów że dostał po wojnie kilka polskich odznaczeń.
  • Odpowiedz
@Vinizius: w chuju mam Ukrainę, a Wołyń obrzydł przez was, tak jak jp2 przez memy i tłoczenie go na siłę wszędzie gdzie się da, robię to na zlosc rodakom. Z doświadczenia w prawdziwym życiu ludzie tak nienawidzący Ukraińców za grzechy przodków są zazwyczaj patusami/amebami umysłowymi z nizin społecznych/ludźmi niegodnymi zaufania przy pierwszym wrażeniu, dlatego niechcę się z wami identyfikować.
  • Odpowiedz
@Vinizius: ale przecież to nic nowego. Od początku wojny usprawiedliwianie Bandery i UPA było na porządku dziennym. Gadanie, że Polacy sobie zasłużyli, porównania Bandery z Piłsudskim. I teraz nagle afera, że sobie oklaskiwali jakiegoś SSmana? Szczerze w ogóle mnie to nie rusza i nie dziwi, bo ja swój szok i w---w przepracowałem rok temu xD
  • Odpowiedz