Wpis z mikrobloga

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka

W sprawie wypadku #bmw gdzie nie wiadomo kto jest sprawcą... A było ich trzech. Ja osobiście poddałbym glosowaniu

- Rozprawy transmitowane ONLINE. Prokurator/sędzia mają świecić własnymi mordami za wyroki!

A osobiście urwałbym jaja całej trójce, jeżeli to oni spowodowali spłonięcie 5-latka

Ale jest i on!!! Wybitna jednostka WYKOP.PEEL. Użytk0wnik, który napisał komentarz w tej sprawie. Mistrz INTELEKTU!!!

@Alcedoatthis

Głosujcie dalej #!$%@? na PiS i Konfederację i będziecie mieli tu drugą Białoruś.


Ok. To pewnie Korwin jechał, a jego wiek podzielili na 3-ch gości celem zatarcia sprawcy... Co Takie bezmózgi jak Ty mają w głowie?
  • 18
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Myślę że w konfie masz wystarczająco duzo afer przed którymi musisz sie bronić.

Walka z miernotami drogowymi nie odróżniających jazdy 180/140 od jazdy 150/50 i 300/140 nienjest ci potrzebna.

Ja się nimi zajmuje( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć z Egiptu jest ciężko bo mało internetu
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Btw czemu z konfa jest źle i jest coraz gorzej?

Z ludzi gadających kontrowersyjne ale sensowne rzeczy, staliście się cyrkiem. Sam jeden mentzen coś tam probowal (bo przestał) zakrzyczeć wszystko gadaniem o niskich podatkach ale CAŁA reszta ekipy nie gada o niczym tylko o swiatopogladzie.

W dupie maja tego mentzena i zaczną wam uciekac ludzie po wejsciu do parlamentu.

Kuwa mać, nie mogę wybaczyć konfie wywalenia Dziambora. Była szansa zrobić
Jawność rozpraw działa świetnie w np. stanach.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: W USA rozprawy są tak bardzo jawne że dopiero w 2014 roku stany dopuściły używanie kamer przez dziennikarzy podczas nieutajnionych rozpraw.
Przed próbą dorwania się do koryta poprzez rzucanie niepodpartymi hasełkami jednak polecałbym się dokształcić. Tym bardziej że trzeba bardzo żyć pod kamieniem albo nieinteresować się światem żeby nigdy nie usłyszeć o courtroom sketch.
@cwlmod

@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Btw czemu z konfa jest źle i jest coraz gorzej?


Z ludzi gadających kontrowersyjne ale sensowne rzeczy, staliście się cyrkiem. Sam jeden mentzen coś tam probowal (bo przestał) zakrzyczeć wszystko gadaniem o niskich podatkach ale CAŁA reszta ekipy nie gada o niczym tylko o swiatopogladzie.


W dupie maja tego mentzena i zaczną wam uciekac ludzie po wejsciu do parlamentu.


Kuwa mać, nie mogę wybaczyć konfie wywalenia Dziambora. Była szansa
@TypowyZakolak

Dostał pierwsze miejsce na liście Konfederacji!!!
nie wziął go!!!

Przykro mi, ale świat nie jest taki jaki sobie wyobrażasz, że jest, ani taki jaki chciałbyś żeby był. Jest taki jaki jest. A Jest taki, że Artur jest emocjonalny i empatyczny co niestety nie wpływa moim zdaniem pozytywnie na kampanię już w samych wyborach.

Dostał pierwsze miejsce w Szczecinie!!!