Wpis z mikrobloga

Miałem zamiar głosować na KO albo zastanawiałem się nad trzecią drogą (głównie dla petru) więc widzę, że latarnik potwierdził moje wybory. Ciekawi mnie tak wysoki procent dla lewicy u mnie, ponieważ nie powiedziałbym, że zgadzam się z nimi w dużej ilości spraw jak tak czytam sobie wiadomości.
#latarnikwyborczy #polityka
matejss - Miałem zamiar głosować na KO albo zastanawiałem się nad trzecią drogą (głów...

źródło: LopNO8Y

Pobierz
  • 5
@matejss: U mnie wyszło tak samo, i rozkminiłem sobie, że tak duża zgodność może być w kwestiach samorządowych, społecznych i europejskich (polityki zagranicznej). Zresztą możesz kliknąć "Zobacz odpowiedzi komitetów" :)
@Ayessare: Nie powiedziałbym, że to jest mocno miarodajne, lecz uważam, że dla osób co nie interesują się polityką bądź aktywnie jej nie śledzą to jest lepsze rozwiązanie niż głosowanie na ślepo lub kopiowanie po rodzinie / znajomych.
Dobrym przykładem nawet ja jestem w tym wypadku - tak jak pisałem nie głosowałbym na lewicę na 100%, lecz tutaj dało mi aż 75% na lewicy :) Jako iż wiem lepiej to wiem, żeby