Wpis z mikrobloga

Szkoda mi tego polskiego pingwina xD

Jest sobie przystojny, ale s---------y, więc pisze z fankami, których ma codziennie tysiące, zamiast z babami w jego wieku. Nic wielkiego nie napisał, nic fizycznie nie zrobił, nikomu nie stała się krzywda, a typiara robi z niego pedofila po 10 latach xD

Dodatkowo fagata go brutalnie wykorzystała i wysłała do psychiatryka xD

Chłop tyle w dupę dostał że ja bym mu już odpuścił. A ten filmik jest mega c-----y, tak słabych screenów to już dawno nie widziałem. To ja bym w 5 minut znalazł gorsze rzeczy sam na siebie. Gorsze rzeczy my tutaj codziennie prostujemy.

#famemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic wielkiego nie napisał, nic fizycznie nie zrobił, nikomu nie stała się krzywda,


@Pozdrowieniadoczeczenii: jeżeli serio nie widzisz nic złego w tym, że 22 letni chłop wprost flirtuje z 13 czy tm 14-letnią dziewczynką to ty też jesteś dobry aparat xD Jej nudle też same się wysłały do innych ludzi. Sztum jest już za sam ten fakt.

To jest tak jakbyś obarczał winą 13-letnich ministrantów, za to że byli molestowani przez księży. Bo jak to można w takim wieku nie wiedzieć, że jak ksiądz cie maca po jajach, to jest to coś złego? To jest właśnie grooming. Urabianie dzieci i manipulowanie nimi dla swoich korzyści, często
  • Odpowiedz
stała


@Pozdrowieniadoczeczenii: moze jego chora psycha bierze sie od sugerowania ruchania 14 i wyciągania zdjęć. I to nawet nie jesst tak że nie miał wyboru do kogo pisać ale wolał dziecko niż osoby pełnoletnie do tego zachęcać mając mozliwosc znalezienia 100 chętnych doroslych dziewczyn zeswoja kasą
  • Odpowiedz