Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens wiązać się z high level standard kobietą, która ma swoja kariere, rozwija się, ma duzo znajomych i przyjaciół, dużo zarabia a urlop spędza za każdym razem w drogich krajach skoro utrzymanie takiej kobiety na miejscu będzie wyzwaniem by zaspokoić jej potrzeby? Takie kobiety zawsze będą głodne wyzwań, zawsze beda chcialy czegos wiecej, a ich umiejetnosci manipulacyjne beda na wysokim poziomie. Skala stresu i nerwów nie jest współmierna z piękna urodą, sylwetką i świetnym seksem.

Przeciętna kobieta jest o wiele lepszym wyborem, nie ucieknie z byle powodu a Ty możesz wieść w miarę radosne życie skupiając się na swoim hobby, pracy, życiu. Doświadczyłem na własne oczy zbyt wielu tragedii mężczyzn którzy na sile parli na kobiety które każdy chciał mieć a potem kończyli z deprechą.
#zwiazki #kobiety #logikarozowychpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@eskejper: Pomyliłeś kobietę o wysokich standardach z kobietą o wysokich wymaganiach. Ta pierwsza też wymaga, ale przede wszystkim od siebie, a dopiero potem od kogokolwiek innego.

Kumasz?
  • Odpowiedz
@eskejper: co za #!$%@? xdd
Po prostu nie masz nic do zaoferowania i się boisz, lepiej weź sobie cicha myszkę która będzie Ci dziękowała że ja zabierzesz do Władysławowa co 3 lata. Trzeba sobie dobrać osobę z którą będzie się żyło w taki sam sposób jak ona. Jak jesteś domatorem to nie wybierasz sobie takiej kobiety. Mi akurat taka pasuje, nie mam potrzeby trzymać swojej kobiety na miejscu, chce się z
  • Odpowiedz
@eskejper Przede wszystkim wiążąc się z high level standard kobietą trzeba mieć świadomość nieustannej konkurencji. Taką zazwyczaj ma kupę orbiterów dookoła i wiecznie będziesz musiał z nimi rywalizować, bo oni tylko czyhają na twoje potknięcie.
  • Odpowiedz
@eskejper: faceci sami chcą by ich kobieta była głodną sukcesów korpobitch bo tak rozumieją "osiągnąć sukces w życiu" i chcą mieć babę na zbliżonym poziomie klasowym. Ci co chcą spokojną panią domu to z kolei zakompleksione chłopki, którzy chcą dominować w związku więc baba musi być od nich w czymś gorsza. Dlatego też kobiety nieco biedniejsze wiążą się z bogatszymi facetami, po prostu obie płcie uważają taki układ za dobry, a
  • Odpowiedz
@eskejper ale wiesz ze to tak nie działa? ^^ To że ktoś ma osiągnięcia życiowe i sukcesy nie oznacza że odrazu ma wymagania z kosmosu. A tym bardziej zakładać z góry że ma. W moim życiu większe wymagania i oczekiwania miała właśnie kobiety z brakiem tych sukcesów niż dziewczyny które ogarniały i celował wysoko. I zakładanie że ktoś Ci ucieknie to z automatu stawia jakiejś dziwnej desperackiej pozycji.
  • Odpowiedz