Wpis z mikrobloga

No ale wszyscy się podniecali, że nowa linia ma pojemniejsze baterie. No i ta mityczna optymalizacja, że tak dobrze trzyma. Chyba poszła się jeb*ć. A może to te mityczne dopracowane aktualizacje coś namieszały.
@CzarnyOwiec

czasem maniacy iPhonów są jak sekta. Podobnie jest zresztą z radykałami wszystkich produktów od adidasów po termomixy i tych od aut ¯_(ツ)_/¯


Adidas mają wyznawców? :D Myślałem, że to Nike ma bardziej. Adidas kojarzą mi się z praktycznością a Nike bardziej z modą.
@WykopowyInterlokutor: iPhone często tak ma że na początku bateria działa bardzo słabo. Każdy telefon obciążony na 80 - 100% swojej wydajności będzie się tak zachowywał, dopiero po jakimś czasie się to normuje. Po każdej dużej aktualizacji tak miałem, kwestia optymalizacji na początku, im więcej dzieje się w tle tym szybciej ucieka bateria.
@janciopan: A nie mieli też wprowadzić bardziej aktywnych czy "interaktywnych" widżetów, coś ala android?? Że nagle się okaże ile warta ta mityczna optymalizacja i zamknięcie systemu jak się dostanie takie widżety??
@WykopowyInterlokutor: ja po przesiadce z 7 gdzie sot mam lekko ponad 3h na taką 15 Pro gdzie nawet jak będzie 6h sot to będzie git XD
A tak serio to nie wierzyłbym w to dopóki sam nie sprawdziłbym. Już jeden recenzent żalił się że zgrywał przez kabel z 14 na 15 zdjęcia i o 9:00 miał chyba 100% a o 14:00 30% a tylko zdjęcia przerzucał i oczywiście „bardzo słabo ze
@janciopan: Widzę to po kilku większych grupach na fejsie, nie ma dnia z kilkunastoma pytaniami gdzie są albo gdzie dostać Iphona na raty 0%, najlepiej 20 lub 30. Same biznesmeny.
@CzarnyOwiec: Są ale tego nie widzą a jak wypominasz to rżną głupa. Oni nie widzą tego zaślepienia. No i czemu cały zły świat androida ich tak krytykuje i atakuje, przecież oni do Androida się nie przyp*przają.