Wpis z mikrobloga

Zajebisty wieczór - zostałem okradziony przez alior bank przez przelew pay u - blikiem ktorego nie wykonywałem a wszystko jest potwierdzone biometryką na moim telefonie ktory nawet blisko mnie nie lezal... Bylem sam...

Macie pomysl co teraz? Konto wyczyszczone i dane moje prawdopodobnie leca do darknetu... Co zrobic i jakie dokumenty zabezpieczyc?

#mbank #alior #kontobankowe
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
Zajebiscie #aliorbank dziekuje wam za wspolprace i jutro otwieram konto w innym banku a od was #!$%@?... Na infolini to ludzie wrecz sie nie odzywali jak tlumaczylem sytuacje... kasa znikla macie przelew, zablokowaliscie mi konto ale srodkow nie i mam pisac reklamacje...
  • Odpowiedz
  • 0
@programista15cm @Ovis_aries - Podsumowanie sytuacji, mój telefon w magiczny sposób zaakceptował płatności blikiem przez payu (mozliwe ze mialem odgorna weryfikacje) do firmy ppro - Alior podejrzewa aplikacje w systemie Android - dziwne każdą apke miałem z sklepu google, a bankowa była odpalana w bezpiecznym środowisku na podwójną weryfikację :/

Dla mnie trochę słabo bo po prostu ufałem że apka Aliora jest ohh i ahh, a tu niby ktoś mi ją skopiował i
  • Odpowiedz