Wpis z mikrobloga

Minął trochę ponad rok od rozpoczęcia kupna krypto co miesiąc za 100$ zamiast wydawania na fajeczki więc wołam wszystkich plusujących.
Niestety wróciłem do palenia po 4msc od rozpoczęcia ale udało mi się znacznie ograniczyć ilość palonych fajek dlatego zdecydowalem że kontynuuje swój comiesięczny zakup.
Średnia cena zakupu w rzeczywistości powinna być około 1.5% niższa. Pytałem o to support Binance i dodają dodatkową prowizję która w rzeczywistości podwyższa trochę cenę zakupu przy opcji comiesięcznego kupna (jak by nie mogli tego dodać osobno).
Prawdopodobnie dalej będę kupował krypto w najbliższym czasie jednak już przelewem, kupno kartą zżera za dużo prowizji.

Portfolio na małym plusie, tak się prezentuje:

@CryptoPump @kamil-wasniewski @terribad @heniek_8 @CzulyTomasz @jakubnn @Ciezarowka @bruhhhhhhhh @funfaner @hehehead @KingaM @Corona_Beerus @WhiskeyIHaze @Bramborr @Dawidybankowe @Maciej-Cierucha @maszszluga @Khazwen @teusz88 @Bednarek @WschodZachodPolnocPoludnie @tajny_agent_strazy_pozarnej @KranikSpolski @PabloArt @ggAAs @danek01 @prawiedobrze @bondar1 @yaszczur @Norbiii94 @damian90se @noniesadze @Czu-Czu @panzmarszrutkiwbiszkeku @Bilosobem @itSzpecu @GieldowaStonka @Smasher69 @grubyportfel @Klempas @kingkris @roooooot @Jf_Sebastian @Versicolor @janek_kloss @Gieniusz @dzikognisty @smisiak @LewCyzud @begerpoangielsku @Bubakowski @Dymass @madl @kkefirek @Mufasaaa @Gaidemski @Falque @Damien_Up @lsh ElfBambo @radeo94pl @Boros koparkowyznad_wody @Siostra_Antka @kakabujaka ulath @WitamiPozdrawiam @m0liii @hcbadixhc @Piont3k @artexus @ameb @Dziadyga94 @Zeddzik @blur @birus

#kryptowaluty #bitcoin #gielda
Quben - Minął trochę ponad rok od rozpoczęcia kupna krypto co miesiąc za 100$ zamiast...

źródło: portfel

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Quben Na takie zakupy bardzo sprawdziłoby Ci się konto w Revolut. Niska prowizja, europejski IBAN, mały spread i bezpośrednie połączenie krypto z kontem. Gdybyś potrzebował ode mnie reflinka to jeszcze 80€ teraz możemy na pół podzielić.
  • Odpowiedz
  • 3
@szejas: Na revo z tego co pamiętam to prowizja nie jest niska czyli jakoś 1.5%. Na binance wynosi 0.1%, prowizja jest tylko wysoka przy kupnie kartą.
  • Odpowiedz
  • 0
@Quben No ale jak patrzę na te Twoje screeny to wydajesz 50 a fee jest 1 - czyli że 2%. O kosztach przelewów, spreadzie, i ewentualnego zawinięcia się giełdy z twoją kasą nie wspomnę
  • Odpowiedz
  • 0
@Tiab: Na btc jak najbardziej się sprawdza, ewentualnie eth. Altów bym nie ruszał, na większości by był spory minus, jeszcze przyjdzie na nie czas a wtedy z bitka będę przerzucał.
  • Odpowiedz
@Quben: też dokupuje. Robie to obecnie na kraken.com Najważniejsze że wypłata BTC kosztuje mnie tylko 0.00005 BTC Minimalna do wypłaty to 0.0001 BTC. Przelewem (nie kartą) Porzuć binance bo tam za wypłatę BTC dużo więcej płacisz. I wszystko na cold wallet. Powodzenia
  • Odpowiedz