Wpis z mikrobloga

Jaki głośnik Bluetooth z oferty rtveuroagd do słuchania #audiobook , spokojnej muzyki wieczorem i na imprezy przy grillu i w domu (bez potężnego #!$%@?ęcie), żeby jakość dźwięku była spoko? #muzyka #audiovoodoo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Albo audiobook, albo dobry dźwięk. Poważnie, jak głośnik jest za bardzo ambitny i za dużo basów daje, to aż przeszkadza w odsłuchu książki - po prostu dudni.

Do audiobooka JBL-GO - sprawdza się świetnie, do muzy to nie wiem, zawsze mi brakuje jakości więc nie będę radził. Z mojego osobistego doświadczenia nie chcę żadnych tańszych / chińskich / średnio-markowych wyrobów, bo miałem z nimi zawsze jakieś problemy; a to z zasięgiem, z
  • Odpowiedz
@Ranger: JBL Go 3. Cena nie jes moze niska, ale jakosc towaru jest ok. Baseny/deszcze/przypadkowe zanurzenie juz u mnie mial i dalej zyje. Jakosc dzwieku tez fajna. Moze tez byc cos z Sony SRS-XB13
  • Odpowiedz
  • 0
@FELIX90: @prymus142 myślałem jednak o czymś ciut mocniejszym i żeby jednak miał trochę basu na imprezę - wziąłem JBL Flip (mam nadzieję, że nie będzie za głośny na minimalnej głośności)

@nowoczesny_jawnogrzesznik do audiobooków właśnie z telefonu źle mi się słucha, bo to zbyt wysokie tony i strasznie skrzeczący głos ma lektor/lektorka
  • Odpowiedz