Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że nie nadaję się do dobrej pracy. Mam na myśli to, że są zawody dobrze płatne, takie jak wysokoopłacani aktorzy, piosenkarze, dyrektorzy, osoby zarządzające innymi. Nie mam zdolności zarządzania, nie jestem kreatywną, raczej lubię proste zajęcia, najlepiej za biurkiem. A zawsze miałam marzenia aby coś lepszego osiągnąć, mimo że nic takiego się nie stanie. Wy też nie macie predyspozycji do dobrego zarabiania? #psychologia #pracbaza
  • 13
@tesknilam_: ja to mam taki problem trochę przeciwny do Twojego, bo ja kreatywny jestem taki self-made wizjoner i umiem zarabiać duże pieniądze, organizować struktury i zarządzać takimi przedsięwzięciami, no ale jestem też taki trochę zdegenerowany patus więc te swoje dzialalności to zawsze lokowałem przez pomyłkę oczywiście nie po tej stronie prawa po której inni ludzie i to czasami z tego problemy wynikają wszelakie, a ja nie mam już 18 lat żeby
@tesknilam_: też lubie tylko proste zajęcia, mam duży problem ze stresem i chcę tylko przeżyć spokojnie swoje życie, w stresie nie dam rady. Ważne, żeby umieć cieszyć się swoim życiem, ja mam dużo zajęć poza pracą, któe mnie nie stresują i dają radość. Ocenianie ludzi przez pryzmat ich zarobków to głupota.