Wpis z mikrobloga

Może jestem jakiś ułomny ale jak zamontować do takiej torby podsiodłowej jakąś lampkę? Podobne rozwiązanie widziałem już w kilku torbach ale nie mam pomysłu jak go użyć inaczej niż na trytytkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na logikę lampka powinna mieć jakiś „klips” czy coś takiego, ale nie mogę nic takiego znaleźć. Obecna lampka ma mocowanie na gumkę, istnieje do tego jakiś adapter?

#rower #rowery
arryyyy - Może jestem jakiś ułomny ale jak zamontować do takiej torby podsiodłowej ja...

źródło: IMG_1333

Pobierz
  • 6
  • 0
@gram_w_mahjonga: dzięki, jest to jakiś trop, ale trochę nie ufam noname lampce z allegro za 25zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
docelowo szukam czegoś takiego żebym mógł używać jednej lampki jak jeżdzę bez i z podsiodłówką
@arryyyy: np. Mactronic Wall-e, ma swój uchwyt ale możesz ją odczepić i wtedy możesz użyć przy torbie bo wsuwka przy lampce ma na końcu "ząbki" i raczej Ci się nie odczepi (mam torbę z Deca z takim właśnie miejscem na lampkę, jeździłem po konkretnych #!$%@? i nie wypadła).
@arryyyy: Może Prox to nie Knog czy Lezyne, ale od 3 lat jeżdżę z Prox Minor i działa naprawdę spoko. Wcześniej jeździłem bez podsiodłówki i miałem zamontowany standardowy uchwyt na sztyce, a od kiedy z nią jeżdżę korzystam z klipsu. Oba mocowania są w zestawie.
  • 0
@MoonlightSh @flookir dzięki popatrzę na proxa i mactronica

Takie same mocowanie mam na 2 torbach z decathlonu, na noname torbie z intersporta i na torbie rhinowalk z ali, miałem nadzieję że jest to jakiś standard i istnieją adaptery. No ale nic, pokombinuję z jakimś diy albo rzeczywiście wymienię lampkę na taką która odrazu to ogarnia