Wpis z mikrobloga

wykres jest poprostu robiony pod tezę "kiedyś to było".


@Hafahafa: bo bylo, od 1990 roku w UK przybylo 10mln mieszkancow. A brytyjczycy juz wtedy mieli ujemny przyrost naturalny. Co powoduje 20% wzrost ilosci mieszkancow, glownie imigrantow ktorzy ciagna do duzych miast w poszukiwaniu pracy. Co powoduje wzrost ilosci pracownikow? No spadek kosztow pracy, wiec brak automatyzacji i wzrost wartosci nieruchomosci. Co powoduje, ze w uk od 20 lat wzrost pkb glownie
@qusqui21 wybacz ale nie mam wiedzy żeby dyskutować na temat rynku nieruchomości UK. Nie mam też wiedzy na temat rynku USA. Nie będę się doszklał w temacie dla dysputy w internecie. Ja odniosłem się do wykresu, który wg autora ma obrazować jak duży jest rozstrzał między przeciętnym dochodem gospodarstwa domowego, a ceną nieruchomości w USA. A okazuje się, że na przestrzeni całego wykresu jest to 3x/4x. A wykres jest przedstawiony w taki
@qeti: Hmmm albo ja nie umiem liczyć albo to mniej więcej tyle samo. Od samego początku mieszkanie kosztuje 4,5 krotność ? Czyli w sumie nic się nie zmieniło ?