Wpis z mikrobloga

Trudność w zrozumieniu Rosjan polega na tym, że nie bierzemy pod uwagę faktu, że nie są oni Europejczykami, ale Azjatami i dlatego myślą przebiegle. Rosjanina nie da sie zrozumiec lepiej niż Chińczyka czy Japończyka i z tego, co u nich widziałem, nie mam szczególnej ochoty ich zrozumieć, z wyjątkiem sprawdzenia, ile ołowiu lub żelaza potrzeba, aby ich zabić. Oprócz innych azjatyckich cech, Rosjanin nie ma szacunku dla ludzkiego życia i jest totalnym #!$%@?, barbarzyńcą i chronicznym pijakiem. - George S. Patton


#rosja #wojna #ukraina #takaprawda
Homodoctus - > Trudność w zrozumieniu Rosjan polega na tym, że nie bierzemy pod uwagę...

źródło: FZF2hZFX0AMLRg5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
duża część armii czerwonej to byli ludzie z Ukrainy i Białorusi, chyba, że na potrzeby propagandy przyjmiemy, że oni byli święci


@piratestorm: w armii czerwonej w czasie II wojny światowej służyło około 250 tys Polaków jakie stanowisko w tym względzie mamy przyjąć na potrzeby propagandy.
  • Odpowiedz
@bombastick: zaprzeczasz logice mojej wypowiedzi, ja napisałem, że Patton prawdopodobnie tak samo myślał o Ukraińcach jak o Rosjanach i pewnie mam rację
Ukraińców było 6-7 mln w armii czerwonej
  • Odpowiedz
duża część armii czerwonej to byli ludzie z Ukrainy i Białorusi, chyba, że na potrzeby propagandy przyjmiemy, że oni byli święci


@piratestorm: widzę co napisałeś, i na to ci odpowiedziałem, masz może jakieś dane liczbowe odnośnie Ukraińców i Białorusinów w armii czerwonej?
  • Odpowiedz
duża część armii czerwonej to byli ludzie z Ukrainy i Białorusi, chyba, że na potrzeby propagandy przyjmiemy, że oni byli święci


@piratestorm: Polaków w Armii Czerwonej było też pewnie z 200 tys. Co z tego niby ma wynikać? Że nie byli święci i Polacy też są Azjatami?
  • Odpowiedz